2019 GLOBAL PET EXPO FUARINA KATILIMIMIZ

Global Pet Expo uluslararası bir fuardır. 
Global Pet Expo 2005 yılında kuruldu ve ziyaretçileri her yıl ziyaret etmeye davet ediyor. 2019 yılında Global Pet Expo, 20-22 Mart tarihlerinde Orlando, Florida'da yapıldı.
PET EXPO 2019

Fuar Amerikan Evcil Hayvan Ürünleri Üreticileri Birliği (APPMA) ve Pet Endüstri Distribütörleri Birliği (PIDA) gibi organizasyonlarla temsil edilmektedir. Global Pet Expo bağımsız satıcılara, toptancı müşterilere ve diğer profesyonellere açıktır. Sergide PETCO, PetSmart, WalMart, Big Lots, Albertsons, Amazon.com, Agway, Costco Wholesale, Pet Supermarket ve bunlar dibi diğer ünlü firmalar yer alıyor. Sergi halka kapalı.

PET EXPO Orlando 2019

Sergiye 6.500'den fazla katılımcı katıldı. Sergi alanı büyük - neredeyse 33.000 m². Sergi alanımız 2 gün kuruldu. 
Sergide, aşağıdaki kategorilerde ürünler sunuldu: 
• Mamalar
• Kıyafet ve aksesuarlar 
• Kulübeler
• Aksesuarlar 
Hayvanların sahiplerinin çeşitli faaliyetlerine, yaşam tarzlarına ve her koşulda eşlik etmesine ve uyum sağlamasına izin veren daha fazla ürün yaratılıyor.

PET EXPO 2019

Global Pet Expo, satış ve stratejimizin önemli bir parçasıdır. Bu yıl bir istisna değildi. Ürünlerimiz büyük ilgi gördü ve Arap ülkelerinden gelen yabancı toptan satış alıcılarının ilgisinden de memnun kaldık: Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan. Satış Personeli gibi yöneticilerimiz vardı: Evgeny Perzov , Anatoly Drabkin, Natasha Perzov ve Evgeny Kotlyarov. Sergi, katılımcılara en yeni ürün gruplarını vurgulama fırsatı sunuyor ve katılımcılar, fuarda sektördeki en yeni ürünler hakkında genel bilgi alma fırsatını elde etti.

PET expo 2019

Pet expo 2019

PET expo 2019

Cindy Rhodes, Martin Sprenger ve Gilberto Miranda ile tanışacak kadar şanslıydık. Bizi görmekten ve yaptığımız ortak işlerin genel yönünü konuşmaktan çok memnundular. Bu insanlar her zaman çok pozitif.

PET expo 2019

Martin Sprenger ile buluşma

PET expo 2019

pet expo 2019

Gilberto Miranda bizi evine davet etti ve şirketimiz hakkında bir röportaj yaptı. Gilberto Miranda çekiciliğinde inkar edilemez. Bu adam ünlü Brezilya TV sunucusu ve hayvanlar hakkında program yazarı. Otuz yıldan uzun bir süre esaret altında doğmuş ve kötü koşullarda bulunan, kuşların ve hayvanların kurtarılması ile uğraşmaktadır. Villasında kaplanlar, papağanlar, köpekler, baykuşlar, maymunlar ve hatta yılanlar yaşıyor.
Genel olarak, sergi iç pazarın çok geliştiği izlenimini bırakıyor. Üreticiler ve satıcılar her zaman tüketicinin kalbi ve cüzdanı)) için yeni yollar ararlar ve aynı zamanda ürün satışları ile ilgili herhangi bir problem yaşamazlar. Bu sergi hiçbir evcil hayvan sahibini kayıtsız bırakmaz ve birçok olumlu duygu iletir.