Ağırlık Çekmek için Köpek Göğüs Tasması Nereden satın alınır?

Online mağazamız ağırlık çekmek için en iyi köpek göğüs tasmalarını sunar ve henüz böyle bir ekipman seçmediyseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İşte kas gelişimi ve kızak çekmek için en iyi iki göğüs tasması.
Alman Çoban için göğüs tasmasıBu ağırlık çekme tasması hakiki deriden yapılmıştır. Küçük, orta ve büyük ırklara uygundur. Göğüs tasması sadece çekme için değil, aynı zamanda yürüyüş, eğitim, spor ve çalışmalar için de kullanılır.
Köpeğin rahatlığı ve güvenliği bu tasmanın en önemli özellikleridir. Malzemelerin kusursuz kalitesi bu ekipmanın uzun süreli kullanımını sağlar. Çekme yükü, köpek gövdesi boyunca eşit olarak dağıtılır. Daha fazla hareket özgürlüğü kazandırır.
Ön deri kayış geniş. İç kısmı yumuşak keçe ile kaplı. Böylece köpek göğüsünde baskı hissetmez.
Ağırlık çekme göğüs tasmasının metal detayları pirinçtir. Yüklerde karşı dayanıklılık sağlamak için kaynaktırlar. Pirinç ayrıca altın benzeridir ve bu köpek ekipmanına lüks stil katmaktadır.
Göğüs tasmasının tasarımı, onu köpeğin anatomik yapısına göre ayarlamanıza izin verir. Hızlı çıkarılabilen toka, göğüs tasmasını takıp çıkarmanızı kolaylaştırır.
Deri ağırlık çekme tasması, herhangi bir ırk ve farklı aktiviteler için uygundur.
Sunduğumuz naylon köpek göğüs tasması güvenli ve rahat kullanım için tasarlandı. Bu göğüs Ağırlık çekmek için köpek göğüs tasmasıtasması çok fonksiyonlu. Sadece ağırlık çekmek için değil, aynı zamanda günlük aktiviteler için de kullanılır. Köpeğiniz ile yürüyüş yapabilir veya onu eğitebilirsiniz. Göğüs tasması spor ve çalışma için uygundur.
hafif ve pratiktir. Naylon yırtılmaya, esnemeye ve neme karşı dayanıklıdır. Bu K9 ekipmanı her havada kullanılır. Çok kullanışlı, ekstra güçlü ve dayanıklıdır.
Yolu geçekren veya başka durumlarda köpeği kontrol etmek için sırt kısımında bir tutamak ile donatılmıştır.
Plastik hızlı serbest bırakma tokası, bu göğüs tasmasını takma prosedürünü hızlandıracak ve basitleştirecektir.
Ayarlanabilir ön kayış bu modelin büyük bir avantajıdır. Bu ağırlık çekme tasmasının boyutunu köpeğinizin anatomik özelliklerine göre ayarlayabilirsiniz. Tasmanın göğüs kayşı da ayarlanabilir. Sırt kısmı geniştir.
Kaynaklı 3 adet D-halkası mevcuttur, 1 arka kısmında – gezdirme tasmasının sabitlenmesi için ve 2 yan halka çekme içindir.
Ağırlık çekme naylon göğüs tasması, küçük, orta ve büyük ırklar için çeşitli boyutlarda siyah renkte mevcuttur.
Sorularınız için lütfen bize yazın info@fordogtrainers-turkey.com.
Bizi takip edin https://www.instagram.com/fordogtrainers_turkiye/ https://www.facebook.com/groups/shoptasmalari/