ABD'de 2019 AWDF Şampiyonası sponsorluğu

FORDOGTRAINERS, dünya köpek sporlarında iyi bilinen bir markadır ve bu alanda her zaman önemli olayları desteklemektedir.
Amerika'daki 2019 AWDF Şampiyonası sponsorluğu
AWDF IPO Şampiyonası 29 - 31 Mart 2019 tarihleri ​​arasında Little Rock, Arkansas, Savaş Anıtı Stadyumu'nda gerçekleşti. AWDF IPO Şampiyonası tüm dünyada önemli bir rekabet. 

Amerikan Çalışma Köpek Federasyonu (AWDF) 17 Haziran 1989'da St. Louis, Missouri'de kuruldu. 
Görevleri, ABD'de çalışan köpekleri dünya çapında temsil etme konusunda farkındalık yaratmaktır. 
AWDF, ırkların çalışma özelliklerini sürdürmeyi taahhüt eden kuruluşlar için bir platformdur.

FORDOGTRAINERS'DAN DONANIM

Şampiyonluk sırasında koşullar ve hava bazen zordu. Ancak etkinlik boyunca, etkinliklerin gidişatı hakkında olumlu yorumlar duyuldu.

AWDF IPO Şampiyonası

Bu şampiyonluk gibi bir etkinliğe katılmak çok zor bir iştir.

Hakimler (Marc-Oliver, David ve Saso) yeni IGP kurallarının beklentilerini gösterdi. Yardımcılar (Timo, Mark ve Marcus) her köpeği tutarlı ve güvenli bir şekilde test etti.

AWDF IPO Şampiyonası

Ulusal IGP Şampiyonası 2019'daki yardımcılar, solda IGP1 ve IGP2 Timo Rieg, ortadaki IGP3 Marcus Hampton, sağ IGP3 Mark Pellon.

Şampiyonanın, etkinliğin gerçekleşebilmesini sağlayan muhteşem sponsorları vardı. Onlardan biri de FORDOGTRAİNERS.

FORDOGTRAINERS'DAN DONANIM

Fordogtrainers, yarışmada kullanabileceğiniz kapsamlı antrenman malzemeleri yelpazesi sunuyor. Yüksek kaliteli ürünlerimiz dünya çapında antrenörler tarafından önerilmektedir.
Sorularınız için, lütfen bizimle iletişime geçin.
Köpek eğitimi için dumbbell ve ekipman standı Köpek eğitimi için arama kiti Yüksek Kaliteli Schutzhund Engel Atlama Bariyeri - 1 metre Profesyonel Schutzhund eğitimi için mini çadır Daha Büyük Görüntüle  Önceki   Jüt kılıflı köpek eğitim ısırma kolluğu Jüt kılıflı köpek eğitim ısırma kolluğu Jüt kılıflı köpek eğitim ısırma kolluğu Jüt kılıflı köpek eğitim ısırma kolluğu Jüt kılıflı köpek eğitim ısırma kolluğu   Sonraki Jüt kılıflı köpek eğitim ısırma kolluğu