Bikejoring için Hangi Köpek Göğüs Tasmasını seçmelisiniz?

Bikejoring aktif köpeğiniz ve sizin için harika bir spordur. Bu sporu evcil dostunuz için güvenli hale getirmek için, köpek özel bir göğüs tasması kullanması gerekiyor. Ekipman profesyoneller tarafından yapılmalıdır, çünkü köpeğinizin güvenliği, başarılı ve güvenli faaliyetler için en önemli noktadır. Uzmanlar tarafından üretilen bu amaç için en iyi 2 göğüs tasması vardır.
Doberman için k9 göğüs tasmasıBu deri göğüs tasması güçlü köpekler içindir. Bu ürünü tasarlamak için en yüksek kalitede hakiki deri kullanıldı. Köpek sağlığı için doğal ve güvenlidir. Boyun kayışları eksta ​​dayanıklılık için 2 kat deriden oluşmaktadır. Birbirine güvenli bir şekilde dikilmiştirler.
Deri kayışlar, göğüs tasmasını köpeğinize mükemmel uyacak  şekilde takmak için 4 noktadan ayarlanabilir. Bu ekipman sadece bisiklet sporu için değil, aynı zamanda diğer köpek sporları, iz takip ve uzun yürüyüşler için de tasarlanmıştır.
Bu deri köpek göğüs tasmasının anatomik yapısı köpeğin vücut hatlarını izler ve hareketlerini kısıtlamaz. Köpeğin cildini ovmayacak ve evcil dostunuzu incitmeyecek.
Ekstra konfor için arka plaka kalın ve yumuşak keçe ile kaplıdır. Hafiflik bu k9 göğüs tasmasının önemli bir avantajıdır. Köpek onu neredeyse hiç hissetmiyor - bu, konforlu aktif etkinlikler için çok önemlidir. Sunduğumuz köpek ekipmanı aynı zamanda son derece dayanıklıdır. Bu kalite özel seçilmiş deri ile sağlanmaktadır.
Göğüs tasması, pirinç donanıma sahiptir. Pirinç sağlam, korozyona dayanıklı ve ürüne lüks görünüm katmaktadır. Klasik tokalar ürünü ayarlamak, hızlı çıkarılabilen toka ise onu kolayca takmak veya çıkarmak içindir. Gezdirme tasması bağlantısı için arka plakada kaynaklı D-halkası bulunmaktadır.
Bu hakiki deri köpek göğüs tasması en güçlü köpeğin gücüne direnecek ve evcil dostunuz için maksimum rahatlık sağlayacaktır!
Naylon köpek ağırlık çekme tasmasıBisiklet Çekme Sporu için uygun olan diğer bir göğüs tasması naylondurYüksek teknoloji sağlıklı antrenman için bir köpek ekipmanıdır. Göğüs tasması ayrıca iz takip, eğitim, çekme ve yürüme için kullanılan çok işlevli bir köpek malzemesidir.
Naylon su geçirmez olduğu için, bu nihai koşum her havada kullanılır. Esneklik ve aşınma direnci, hafif ve ekstra dayanıklılık naylonun diğer avantajlarıdır.
Koşum takımı göbek kısımında olan kayışla kolayca ayarlanabilmektedir. Göğüs tasmasını köpeğe takmak veya çıkarmak için hızlı serbest bırakma tokası kullanılır. Daha konforlu kullanım için alt göbek kısımıda bir kayış bulunmaktadır. Çıkarılabilir olduğu için, onu hızlı serbest bırakma tokası ile çıkarabilirsiniz.
Tokalar dayanıklı plastik, halkalar - nikel kaplamalı çeliktendir. Onlardan 4 tane vardır. Yan D-halkalar yük bağlamak içindir. Bu halkalar sayesinde, göğüs tasması kas gelişimi ve kızak için de kullanılabilir.
Göğüs tasmasının üzerindeki ön D-halkası, ekstra güvenlik sağlamak için köpeğin gezdirme tasmasını çekmesini önlüyor. Yani, köpek size doğru yönlendirilecektir. Bu kötü alışkanlıktan kurtulmanın doğal ve nazik bir yolu. Gezdirme, göğüs halkasına bağlandığında, köpeğin boynundaki ve boğazındaki baskıyı önler.
Tutamaktaki halka, aynı şekilde, gezdirme tasmasını bağlamak içindir. Tüm halkalar kaynaklı, paslanmaz ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.
Üst tutamak size köpek üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Tutmak için güvenilir ve kullanışlı.
Her iki tarafta da cırt cırtlı etiketler vardır. Köpeğinizin aktivitesini onlarla tanımlayabilirsiniz. Çeşitli etiketler arasından gerekli olanı seçin ve köpeğinizi tanımlayın.
Bu naylon göğüs tasması köpeğinizin günlük yürüyüşleri için vazgeçilmez bir ekipman olacaktır!
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.