Cırt Cırtlı Etiketli Köpek Göğüs Tasması Seçimi

Köpeğinizin aktivitesini tanımlamanız mı gerekiyor? Etiketli göğüs tasması size yardımcı olacaktır! Seçilebilir işaret etiketi ile en işlevsel iki koşumumuz vardır. Yırtılmaya, gerilmeye ve neme dayanıklı naylondan yapılmışlardır ve çeşitli köpek aktiviteleri için uygundurlar.
Bestseller! K9 Eğitim ve Çalışmaları için Tutamaklı Naylon Göğüslükİlk model, yürüyüş, antrenman, spor, servis çalışmaları ve ağırlık çekmek için kullanılan çok işlevli bir üründür. Hafif ve çok dayanıklı. Göğüslük geniş ve güçlü naylon kayışlardan oluşur. Güvenilir bir şekilde dikilmişler. Dikişler düz ve sağlam. Göğüs ve göbek kayışları köpeğinizin bedenine tam olarak oturacak şekilde ayarlanabilir. Göbek altı kayışı çıkarılabilir. Ağırlık çekme işlemi sırasında daha iyi işlevsellik ve köpek için konfor sağlar. Hızlı serbest bırakma tokası yardımıyla göğüslüğü hızlıca çıkarabilirsiniz.
Her iki tarafta da ID patch’lar var. Velcro ile göğüs tasmasına sabitlenirler. Siyah arka plan üzerindeki beyaz harfler her türlü ışık koşulunda iyi görülür. Bu etiketler çeşitli yazılar ile mevcuttur. Size en uygun olanlardan bir çift seçebilirsiniz.
Göğüs tasması dört adet kaynaklı, paslanmaya dayanıklı ve sağlam nikel kaplama çelik halkalarla donatılmıştır. İki yan D halkası kas gelişiminde kullanılır. Göğüs kayışındaki D halkası köpeğin çekmesini yumuşak ve doğal bir şekilde durdurmak için yardımcı olacaktır. Köpek, boynuna ve boğazına baskı yapmadan, gezdirme çekildiğinde size doğru yönlendirilecektir. Tutamaktaki kayan halka da gezdirmenin sabitlenmesi içindir. Tutamak ile köpeği güçlü ve güvenli ve bir şekilde tutabilirsiniz.
Bu koşum köpeğe kolayca takılır. Köpeği çalışmaya zahmetsizce hazırlamak için hızlı serbest bırakma tokasını kullanın. Toka kalıplanmış plastiktendir. Sağlam ve kullanışlıdır. Bu göğüslük günlük kullanım için mükemmel bir üründür!
İkinci model köpeğinizi karanlıkta farkedilir hale getirir.  Yansıtıcı bant gece yürüşünde evcil Bestseller! Polis ve Asker Köpekler İçin Reflektörlü Naylon Göğüs Tasmasıdostunuza güvenlik sağlar. Bu göğüs tasması günlük yürüyüşler, K9, polis ve diğer servis çalışmalarından herhangi bir aktivite için kullanılır. Ürün iş ve fiziksel gelişim için de uygundur.
Yan Velcro yamalar, dört bacaklı arkadaşınızın aktivitesini gösterecektir. Koşumun ultra hafifliği, köpek için çok rahat olmasını sağlar. Ergonomik üst tutamakla birlikte rahat tasarım köpeğin tam kontrolünü sağlar.
Geniş naylon kayışlar köpeğin cildi için sağlam ve güvenlidir. Köpeğin cildine sürtünmez veya kesilmezler. Göbek kayışı ayarlanabilir. Göğüslük ekstra sağlamlık için dikkatle dikilmiş ve nikel kaplamalı çelik kaynaklı halkalar ile donatılmıştır. Kırılmazlar veya paslanmazlar. Yan halkaları, fiziksel antreman sırasında yük bağlantısı içindir, arka halka ise gezdirmeyi bağlamak içindir.
Büyük arka plaka, göğüs tasmasını maksimum konforlu hale getirir. Çabuk açılan plastik toka zaman kazandırır ve koşumun köpeğe saniyeler içinde takılmasına yardımcı olur. Bu koşum, köpeğinizin günlük aktiviteleri için mükemmeldir!
Sorularınız varsa lütfen bize yazın info@fordogtrainers-turkey.com