Deri veya Naylon - köpek için en iyi boyun tasması hangisi?

Köpek için boyun tasmasını seçmek çok kolay görünüyor. Ancak, çeşitli malzemelere baktığınızda, merak ediyorsunuz: deri veya naylon boyun tasmasını satın almalıyım? Hangi malzeme daha sağlam? Köpek için hangisi daha rahat ve güvenli olacak?
Deri ve naylon, köpek tasmaları için en uygun malzemelerdir. Seçim ihtiyacınıza, zevkinize ve kullanım amacınıza bağlıdır.
Klasik hakiki deri köpek boyun tasmasıKimyasal maddeler içermeyen yüksek kaliteli hakiki deri, köpeğiniz için hipoalerjik ve zararsızdır. Bu, köpek boyun kayışı için mükemmel bir malzemedir. Deri kayış, uzun süreli kullanım için özel olarak seçmeli, mükemmel bir şekilde işlenmeli ve yağlanmalıdır. Premium sınıf deri yeterince yumuşak ve esnek ve aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kenarları yuvarlatılmış ve mumlu olduğu için köpeğin derisini tahriş etmez veya kesmez.
Deri boyun tasması oldukça hafif ve giyilmesi rahattır. Köpek yürüyüşü, eğitim, iş ve diğer aktiviteler için tasarlanmıştır. Deri kayışı kuru havalarda kullanmak daha iyidir. Servis ömrünü uzatmak için aksesuarı yağmurlu havalarda kullanmanız tavsiye edilmez. Islanmışsa bile kayışı ısıtıcı üzerinde kurutmayın! Bu şekilde ürün bozulabilir. Tasmayı doğal yolla kurulayın ve özel balsam deri bakımı ile yağlayın. Zaman zaman bu balsam ile tasmaya bakım yapın ve o yeni gibi görünecek ve köpeğinize uzun süre hizmet edecek!
Naylon köpek boyun tasması, deri kadar sağlam ve dayanıklıdır. Doberman için kaliteli bez kayışNaylon, her türlü hava koşulunda kullanılabilen malzemedir. Bu onun en büyük avantajı. Naylon kayış su, kir, neme dayanıklıdır ve esnemez. Şeklini kaybetmez ve suyla temastan veya farklı sıcaklık derecelerinin etkisi altında kalmaz. Naylon kayış ile köpek yüzebilir bile!
Yüksek kaliteli naylon kayış köpek sağlığı için kesinlikle güvenlidir. Ağır yüklere dayanacak ve yıpranmayacak. Ayrıca, naylon hafif ve giyilmesi hoştur. Kirlendiği zaman onu kolayca temizleyebilir ve yıkayabilirsiniz.
Köpeğinizin günlük aktiviteleri için geniş bir kullanım alanına sahip pratik bir boyun tasmasına ihtiyacınız varsa, naylon kayış mükemmel bir çözümdür.
Deri veya naylon tasmalarının donanımına da dikkat ediniz. Her metal detay kullanımda sağlam, güvenilir ve kullanışlı olmalıdır. Köpek tasmaları için en iyi metaller ve alaşımlar nikel ve krom kaplama çelik, paslanmaz çelik ve pirinçtir.
Bizi takip edin https://www.instagram.com/fordogtrainers_turkiye/ https://www.facebook.com/groups/shoptasmalari/
Sorularınız varsa lütfen bize yazın info@fordogtrainers-turkey.com