EN İYİ 10 KÖPEK TASMASI

Kaliteli boyun tasması, köpeğinizin ruhuna uygun olmalı. Bir avcı köpek ve doğal deri boyun tasması, deri neme karşı çok hassas olduğu için, uyumsuzdur. Aynı zamanda, güçlü deri köpek tasması ile bir ''ev baronu'' gerçekten iyi bir ikili olabilir.
Irkından ve aktivitesinden ziyade, köpeğin kürkünün rengi de önemlidir. Siyah köpek, siyah deri boyun tasması kullanabilir, ancak kahverengi veya taba rengi deri boyun tasması kontrast nedeniyle görsel olarak lüks görünecektir. Son olarak, ayırabileceğiniz bütçe mükemmel köpek boyun tasması seçimini etkiler. Naylon köpek tasmaları daha ucuzdur. Başlangıç için güvenilir bir alternatif. Naylon tasma mene ve suya dayanıklıdır ve bakım özgürlüğü sunar. Ancak bu tasma çok dayanıklı değildir: 2-3 yıl içinde solmuş ve yıpranmış hale geliyorlar.
Deri köpek tasmalarıyla ilgili durun tam tersidir: hassastır, ancak düzgün bir şekilde bakım yapılırsa, şeklini ve görünümünü korurlar ve rahatlıkla kullanılabilirler. Radyatörde ıslak tasmayı asla kurutmayın, çünkü ısı tasmayı kurutur ve kopabilir hale getirir.
Fordogtrainers'tan ilk 10 en iyi hakiki deri köpek tasması listesi: 
1. Ekstra Geniş Deri Köpek Boyun Tasması
Genişlik ve zengin dekoru nedeniyle bu ürün çok satan deri köpek tasmaları arasındadır. Olağanüstü tasarım, altın ışıltılı pirinç çiviler ve en iyi kalitede, en titiz müşterileri bile kayıtsız bırakmaz. Bu ekstra geniş deri köpek tasması, orta ve büyük köpekler için idealdir.
Daha Büyük Görüntüle Altın görünümlü çivili geniş deri köpek boyun tasması 70 mm
2. Kraliyet Tasarıma Sahip Deri Köpek Tasması
Köpeğin maksimum konforu, güvenliği ve kraliyet stili için eski bronz metal detaylar, el yapımı örgüler, sağlam pirinç aksesuarlar ve iç kısımdaki yumuşak Nappa astar ile tasarlandı. Pirinç dekorlu lüks deri köpek tasması. 
Modern örgülü gerçek deri köpek boyun tasması 40 mm
3. Özel Dekorlu Deri Köpek Tasması 
Turkuaz taşlı ve gümüş renkli kabartmalı dairelere sahip Vintage tarzı köpek tasması, köpeğe vurgu yapmak ve uzun yürüyüşlerde ve diğer günlük aktivitelerde olağanüstü bir kolaylık sağlamak için özel bir modeldir. 
Mavi taş ve metal plaka detaylı deri köpek boyun tasması 40 mm
4. Retro Deri Köpek Boyun Tasması
Retro tarzı meraklıları için oval pirinç plakalı geniş deri köpek tasması. Paslanmaya karşı dayanıklı süsleme ve donanıma sahip bu süper konforlu ve dayanıklı tasma ile köpeğinizin güzelliğini ortaya çıkarın ve zevkinizi gösterin.
Muhteşem oval plakalı deri köpek boyun tasması 40 mm
5. Kolye Benzeri Dar Deri Köpek Tasması
Bu zarif deri köpek tasması, stil ve şovlar için mükemmeldir. Kalın hakiki deri ve kolye tarzında bir sıra pirinç plaka, kalite ve stilin ideal bir kombinasyonunu sunar.
Daha Büyük Görüntüle  Önceki   Dekoratif pirinç plak detaylı dar köpek boyun tasması 25 mm Dekoratif pirinç plak detaylı dar köpek boyun tasması 25 mm Dekoratif pirinç plak detaylı dar köpek boyun tasması 25 mm Dekoratif pirinç plak detaylı dar köpek boyun tasması 25 mm   Sonraki Dekoratif pirinç plaka detaylı dar köpek boyun tasması 25 mm
6. İnce Piramitli Deri Köpek Boyun Tasması
Altın benzeri kare pirinç piramitler ile zarif deri köpek tasması başka bir model. Modayı takip edenlere ilahi bir görünüm ile ince yürüyüş tasması!
Piriniç piramitli dar deri köpek boyun tasması 25 mm
7. Antika Tarzı Deri Köpek Tasması
Köpeğinizin günlük aktiviteleri için mükemmel. Seçilmiş deri, yarı antika dekor ve sağlam donanım. Eşsiz tarz için eski bronz plakalar ve nikel piramitler. Antika stili her zaman trend!
Altın görünümlü plakalı ve rivetli deri köpek boyun tasması 40 mm
8. Dekoratif Deri Köpek Tasması
Köpeğinizin bireyselliğini göstermek ve uzun yürüyüşlerde rahatlık ve konfor sağlamak için modaya uygun fonksiyonel tasma. Taklit edilemez tasarım. Gümüş benzeri nikel plakalar ve pirinç sivri çiviler karışımı. Tasma her şeyden öte!
Pirinç kaplama plaka ve çivi detaylı deri köpek boyun tasması
9. Çivili Deri Köpek Tasması
Bu modern deri boyun tasmasıyla köpeğiniz için stil ve konfor seçin! Benzersiz görünmekten korkmayanlar için orijinal pirinç kaplamalı rivetler!
Eski bronz görünümlü koni detaylı deri köpek boyun tasması
10. Trendy Deri Köpek Boyun Tasması
Üç sıra kare parlak süse sahip geniş deri boyun tasması köpek modasında son trend. Köpeğiniz bu çarpıcı tasma ile gerçek bir rock yıldızı gibi görünecek!
Nikel piramitli hakiki deri köpek boyun tasması 40 mm
Köpeğinizin deri tasmasının zengin, ışıltılı bir görünüme sahip olmasını ve mümkün olduğu sürece hizmet etmesini ister misiniz? O zaman aksesuara uygun deri bakımı sağlamak için özel balzamlara ihtiyacınız var! Sahip olduğunuz deri köpek tasması, yumuşak bakım kremi ile her zaman yeni gibi görünecek!
Ayrıca, Köpeğiniz Boyun Tasmasına, Ağızlığa Ve Göğüs Tasmasına Nasıl Eğiteceğinizi de okuyun.