Nylon Dog Harness with Wide Back Plate and Handle

Get all-weather nylon dog harness with wide back plate, side D-rings, quick-detach buckle and handle for walking, training, pulling, sport, work.

386,51 TL

Material Nylon
Color black
Application Field walking, training, education, sport, weight pulling
Handle with handle
Hardware silver color of chrome-plated steel, plastic
Reflective strap as an option in the order
Design practical and comfortable for a dog
Sizes xx-small, x-small, small, medium, large, x-large
Grade 
12/12/2019

5 yıldız

İyi akşamlar, paket geldi! Koşumdan çok memnun kaldım ve sizden tekrar sipariş vereceğim.

Grade 
12/12/2019

5 yıldız

Selam
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Paket bugün geldi ve koşum mükemmel oturuyor.

Grade 
09/27/2019

5 yıldız

Selam.
İngiliz Bulldogumuz için sipariş ettikten 9 gün sonra geldi. Mükemmel uyuyor ve işçiliği çok iyi. Biz çok mutluyuz.

Grade 
04/08/2019

5 yıldız

Aralık'ta erkek arkadaşımın Shar Pei için aldım, ne yazık ki, tokanın küçük bir parçası kırıldı ve göğüslüğu kullanamadık, ama değişim yapıldı. Mükemmel müşteri hizmeti ve hızlı cevap için teşekkür ederim, köpekleri olan tüm arkadaşlarıma önerdim.

Grade 
02/25/2019

5 yıldız

Selam. Sipariş bugün geldi. Arkadaşım, aldığım hediyeyi çok beğendi. Başka bir şeye ihtiyacı olduğunda nereden alışveriş yapacağını biliyor artık.

Grade 
12/17/2018

5 yıldız!

Göğüs tasması geldi ve Newfoundland için tam oldu.

Grade 
08/06/2018

5 yıldız

Merhaba, Yulia. Göğüs tasması dün elime geçti. Çok teşekkür ederim, tam oldu ve gerçekten mükemmel görünüyor. Kusursuz. Birkaç fotoğraf çekmek istedim, ama yalnız yaşayan bir adam için bu biraz zor oldu. Umarım bunlar işinize yarayacaklar. En iyi dileklerimle.

Grade 
07/11/2018

5 yıldız

Bu göğüs tasmasına bayılıyorum. Frank (köpeğin ismi) için onu 2 sene önce satın aldım. Ve hala bize hizmet ediyor. Sağlam ve kontrol için kullanışlı.

Grade 
06/29/2018

5 yıldız

Sipariş elime ulaştı. Beden olarak tam oldu. Çok teşekkür ederim.

Grade 
05/14/2018

Süper!

Sayın müşteri temsilcisi, sizden birkaç kez alışveriş yaptım (ağızlık, göğüs tasması v.s.) her zaman çok kaliteli ürünler almış oldum. Bazen teslimat gecikmesine rağmen, size kaliteli ürünler için kalbimden teşekkür ederim. Ben sizi herkese tavsiye ediyorum.
Saygılarımla

Grade 
02/28/2018

Süper

Turkish Malinois Club bünyesinde gerçekleşen II. Antalya Cup'ı geride bıraktık. Bu maratonun gerçekleşmesini ve zenginleşmesini sağlayan bir dizi kahraman vardı... Bu etkinliğin gerçekleşmesi için cömert yardımlarda bulunan ForDogTrainers'a teşekkürlerimizi sunarız. Katkılarınız bizim için büyük değer taşıyor.

Grade 
11/07/2017

Süper

Sayın Fordogtrainers ekibi,
sipariş bugün elime geçti.
Göğüs tasması köpeğime harika oldu. Ekte köpeğimin fotoğrafını gönderiyorum.
İyi günler

Grade 
09/13/2017

Süper kalite

Sayın Olga,
Yardınımız için teşekkürler – Dün göğüs tasması elime geçti. Üründen gerçekten çok memnunum (bu aynı göğüs tasmasının ikinci versiyonudur) ve bunun yansıtıcı kontrast dikişi ötekinden daha da iyi. Kesinlikle hep sizden sipariş edeceğim.
Saygılarımla,
PS: Bu göğüs tasmasını Rhodesian Ridgeback'imde kullanıyorum ve harika çalışıyor!

Grade 
09/13/2017

Hizmet çok iyi

Satın almış olduğum göğüs tasmasından çok memnun kaldık. Önceki e-postalara verdiğiniz çok hızlı ve anlayışlı yanıtlarınız için teşekkür ederiz. Her şeyden önce işlemden çok memnun kaldım.

Grade 
09/13/2017

Çok iyi

İnci'nin naylon göğüs tasması nihayet birkaç gün önce geldi ve beklemeye değer olduğunu söylemeliyim. Kalitesi muhteşem ve ona uyuyor! O harika ve gururla giyiyor, teşekkürler. Bir önerim var: Müşterilerinize, teslimatın normalde beklediğinden daha uzun sürebileceğini söyleyin, ancak, şunu samimi ekleyebilirim ki, bekleme süresi buna gerçekten değdi.

Grade 
06/15/2017

İyi mağaza

Gerçekten iyi ve kaliteli bir tasma. Onu dişi Alman çoban köpeğim için almıştırm. 15 aylık, ama 43 kg. Bu sırt tasması sayesinde onu kontrol edebiliyorum. Çok kullanışlı.

Grade 
06/13/2017

Kullanışlı ve kaliteli

Klasik ama çok etkili bir göğüs tasması. Kayışlarının ayarlanabilir olması ekstra bir avantaj sağlıyor. Şu ana kadar kullandığım tasmalara göre, bu Cane Corso’mun üstünde çok iyi oturuyor, kaymıyor ve ovmuyor. Paramı boşa harcamamış oldum. Teşekkürler

Grade 
03/29/2017

Çok güzel bir tasma!

Göğüs tasması bir hafta gecikmesine rağmen, köpeğimin üzerine mükemmel oturdu ve çok güzel görünüyor. Mağaza ekibine çok teşekkür ederim!

Write a review

Nylon Dog Harness with Wide Back Plate and Handle

Nylon Dog Harness with Wide Back Plate and Handle

Get all-weather nylon dog harness with wide back plate, side D-rings, quick-detach buckle and handle for walking, training, pulling, sport, work.

Viewed products

PayPal

30 other products in the same category