Leather Dog Harness with Large Padded Chest Plate

Large leather dog harness with wide felt padded back plate, brass details, quick-detach buckle and optional handle for attack, agitation, training and work.

1 034,58 TL

Material Leather
Color black, brown, tan (non painted leather)
Application Field walking, training, education, service work
Handle as an option, with handle or without handle
Felt padding yes, on the chest, back plates
Metal hardware (buckles and clasps) gold color of brass
Design protective and comfortable for a dog
Sizes medium, large, x-large
Grade 
01/03/2020

5 yıldız

2 İngiliz mastiff'im var, onlar için 2 boyun, 2 göğüs ve 2 gezdirme tasması aldım. Hepsi çok iyi yapılmış ve çok kaliteli. Bu büyüklükteki köpekler için ürün bulmak çok zor ve kaliteli ürünler bulmak daha da zor. Bu siteyi bulduğum için çok memnunum! Çalışanları çok ciddi ve yardımsever, Teslimat iki kere de zamanında yapıldı.

Grade 
12/12/2019

5 yıldız

E-posta için teşekkürler. Mağazayı arkadaşıma önerdim. Belçika Malinois için bir göğüslük ve tasma sipariş etti. Sizden hep ürün sipariş edeceğim. Lütfen bir katalog gönderin, böylece ürünlerinizi parkta yürürken diğer köpek sahiplerine gösterebilirim. En iyi dileklerimle.

Grade 
12/12/2019

5 yıldız

Sevgili Bayanlar ve Baylar,
Teslimat için çok teşekkür ederim. Erwin'in fotoğrafı ekte.

Grade 
10/29/2019

5 yıldız

Paket teslim edildi. Koşumu köpeğe taktığımda, tam oldu. Köpeğim de koşumu ile memnun. Çok teşekkürler.

Grade 
10/15/2019

5 yıldız

Merhaba, göğüslüğü aldım, teşekkürler. Üründen çok memnun kaldım.

Grade 
09/27/2019

5 yıldız

Günaydın
koşum bugün geldi, karın bölgesinde biraz büyük, ama her şey çok iyi. Teşekkür ederim

Grade 
09/12/2019

5 yıldız

Bu şimdiye kadar aldığım en iyi göğüs tasması. Çok teşekkürler.

Grade 
08/21/2019

5 yoldız

Sevgili Bayanlar ve Baylar,
göğüs tasması bugün geldi ve mükemmel bir uyuyor.
Size birkaç fotoğraf gönderiyorum.
Saygılar, Ingeborg ve köpeğim Leonberger Dojan

Grade 
08/02/2019

5 yıldız

Merhaba, tasma ile ilgili sorunu çözdüğünüz için çok teşekkür etmek istedim, alt tokayı sıkamıyordum. Desteğinize hayranım. Şimdi mükemmel oturuyor, Malamute'imin fotoğrafını çekebildiğim zaman, size göndereceğim. Sizi bütün arkadaşlarıma ve köpek yetiştiricilerine tavsiye ettim. Çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla,

Grade 
07/16/2019

5 yıldız

Herkese merhaba, birkaç hafta önce bir yorum yazdım ve şimdi onu güncellemenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Yorumumu okuduktan sonra, şirket e-posta ile benimle iletişime geçti. Şirket sorunumuzu çözmeye çalışırken mükemmel bir iş çıkardı (göğüslük biraz büyük olmuştu). Ürün ve malzemenin kendisi birinci sınıf olduğu için başlangıçta vermek istediğim beşinci yıldızı ekledim. Bu yıldızı kırmıştım, çünkü alt kayışı yeterince sıkamadım. Bununla birlikte, şirket bize destek verdi ve uygun bir göğüs kısmı gönderdi. Daha önce hiç şikayet etmediğimi söylemeliyim. Malamute'min boyutları onlara verdiklerimizden farklıydı. Bir yorum daha yazdığım için memnunum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Mükemmel müşteri hizmeti, aslında eşsiz.

Grade 
06/21/2019

5 yıldız

Herkese selam,
Siparişin bugün geldiğini size bildirmek isterim.
Her şey harika görünüyor.

Grade 
05/03/2019

5 yıldız

Selam. 26 nisan siparişimi aldım. Ürün gerçekten çok iyi. İşçilik süper. Her şeyden memnunum. Her şey için teşekkürler.

Grade 
01/18/2019

süper

Göğüslük çok sık kullanmıyorum, sadece gezmeye veya veterinere gittiğimde. Genellikle köpeğim bahçeli evimde hep, yani onu bekçi olarak düşünmüştük ve evde genellikle ona bir şey takmıyoruz. Benim için eğitimde en önemlisi - gezdirme tasmasında yürümesidir. Bu artık bizde iyi oluyor. Ancak, daha yavru iken hep göğüslük taktım ona. Ama şuan satışta olan göğüs tasmaları bize olmuyor. Böylelikle internette firmanızı buldum. Dev köpekler için çok güzel ürünleriniz var. Kaliteli servis için çok teşekkür ederim.

Grade 
07/27/2018

5 yıldız

Selam, deri göğüs tasması bugün elime geçti ve o harika. Çok iyi oturdu ve eğitim için ideal olacağını düşünüyorum. Köpek onunla kendini gayet iyi hissediyor ve ben çok mutluyum. Bana tavsiye ettiğiniz naylon göğüslüğü de sipariş verdim, geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyorum.

Grade 
07/20/2018

5 yıldız

Selam.
Deri göğüs tasması elime ulaştı! Çok harika görünüyor ve çok kaliteli. En yakın zamanda size köpeğimin fotoğraflarını göndereceğim.

Grade 
05/22/2018

Çok iyi

Paketi gümrükten sorun yaşamadan aldım. Büyük bir köpek için göğüs tasması oldukça ağırdır, ama mükemmel bir şekilde işlenmiş ve mükemmel şekilde uyuyor ve hala büyümek için yer vardır.

Grade 
01/16/2018

Çok iyi

Sayın yetkili, göğüs ve gezdirme tasması elime ulaştı. Çok sevinçliyim, çok güzeller, kalite ve hizmetiniz üst düzeyde. Teşekkürler.

Grade 
01/04/2018

Harika

Selam. Köpeklerim için göğüs tasmaları elime ulaştı. Ben çok memnunum, onlar da çok mutlu görünüyorlar. Teşekkürler.

Grade 
12/13/2017

Çok iyi

Size iyi günler diliyorum. Göğüs kısmında olan ek halka kullanışlı ve sayesinde köpeklerimi kontrol edebiliyorum. Dokhan şimdi 80 kg, Kuai Long 50 kg ve ben - 60 ve onları rahatça tutabiliyorum.

Grade 
12/07/2017

Çok iyi

Çok teşekkür ederim. Göğüs tasması harika!

Grade 
10/18/2017

Çok iyi

Merhaba. Ağızlık ve göğüs tasması elime geçti. Onlar mükemmel, deri kalitesi süper ve ürünler de çok pratik. Boşuna para harcamadım diyebilirim, fiyata göre kalite süper. İhtiyacı olan herkese sizi tavsiye edeceğim. Bütün Fordogtrainers ekibine selamlar.

Grade 
09/14/2017

Çok iyi ürün

Merhaba, Olga
Göğüs tasması bugün elime geçti. Mükemmel, ek halka süper oldu.
İşçilik en üst düzeyde! Yardımılarınız ve hizmetiniz için çok teşekkür ederim. İyi günler

Grade 
09/12/2017

Çok iyi ürün

Günaydın. Göğüs tasmasından çok memnunum, beklediğim her şey onda. Çok seçici biriyim ve satın almadan önce köpek eğitim ekipmanlarına çok fazla araştırma yapıyorum. Bu göğüs tasmasının sağladığı hareket özgürlüğünden ve köpeğimin tüm basınç noktalarında sunduğu rahatlıktan çok etkilendim. İşçilik mükemmel ve ben güvenle kullanacağım. Harika vakitler geçirdiğim için teşekkürler. Saygılarımla.

Grade 
09/12/2017

Kaliteli

Olga, bu sabah göğüs tasması elimize geçti. Seyahat için mükemmel. Çok teşekkür ederim, Neo çok mutlu. Satın aldığımız göğüs tasmalarının her birinde bulunan kalite ve işçilikten ne kadar etkilendiğimizi size söyleyemem. Amerikan Staffordshire Teriyer'lerini 24 yıldır yetiştiriyoruz ve yıllardır kendimiz deri ve naylon göğüs tasmaları yaptık, çünkü web sitenizde sattığınız gibi güzel, kaliteli ve dayanıklı gibi bir şey bulamadık. İki yıl önce ilk göğüs tasmasını satın aldıktan sonra, Neo yağmur ve karda onu kullandı ve kullandıkça, görünüşü o kadar iyi, tıpatıp eski bir deri ceket gibi. Yeni Göğüs ve Gezdirme tasması için teşekkür ederiz, mükemmel! Neo Bayıldı!

Grade 
09/12/2017

Çok çok kaliteli

Sayın, mağaza ekibi geçen gün rottweiller için bir göğüs tasması satın aldım, mağazanızdan aldığım ürün ve hizmetten çok memnunum. Ürün çok kaliteli ve hızlı geldi. Kısa süre önce bir Bull terrier aldım ve tamamen büyüdükten sonra sizden başka ürünler de satın almakta tereddüt etmeyeceğim. Saygılarımla

Grade 
08/11/2017

Her şey birinci sınıf

Ürün yaklaşık 2 hafta önce elime geçti . Yardımınız ve hızlı servis için çok teşekkür ederim. Göğüs tasması gerçekten çok kaliteli ve güzel!

Grade 
06/19/2017

100% memnun kalacağınız bir ürün

Bayan Olga, göğüs tasması çok hoşuma gitti. Bu tasmayı başka bir göğüs tasmasına asla değişmem. Akita’m için çok iyi bir çözüm buldum. O da bu tasmayı çok sevdi. Çabalarınız için bir kez daha çok teşekkürler. Her şey mükemmellik ötesi.

Grade 
06/12/2017

Güvenli ve kaliteli ürün

Bu göğüs tasması güvenilir ve kaliteli işçiliği sayesinde çok zengin görünüyor. Benim Akita köpeğim onu seve seve kullanıyor. Tutamağı çok kullanışlı ve ekstra bir artı. Sizi herkese tavsiye edeceğim. Saygılarımla

Grade 
06/02/2017

Kaliteli ürün

Göğüs tasmasının işçiliği çok kaliteli. Servis mükemmel. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

Grade 
05/13/2017

Güzel bir mağaza, güzel kalite ve ürünler

Selam, paket dün elime ulaştı. Göğüs tasması harika görünüyor ve köpeğimin üzerine mükemmel oturdu.

Write a review

Leather Dog Harness with Large Padded Chest Plate

Leather Dog Harness with Large Padded Chest Plate

Large leather dog harness with wide felt padded back plate, brass details, quick-detach buckle and optional handle for attack, agitation, training and work.

Viewed products

PayPal

30 other products in the same category