Best Harness for Dog, Nylon, All-Purpose

Multipurpose harness for training, walking, tracking, pulling, sport, work. For GSD and Malinois. Super strong, waterproof and non-stretching nylon. Control handle. Removable strap between forepaws. Stitching with supported thread. ID patches on Velcro. Quick-release buckle. Non-pulling front ring. Light weight. Functionality. Comfort. Top quality.

503,21 TL

Material Nylon
Color black
Application Field walking, training, education, sport, weight pulling
Handle with handle
Removable patches yes, on Velcro
Hardware silver color of chrome-plated steel, plastic
Design practical, light-weighted
Sizes x-small, small, medium, large, x-large
Grade 
10/29/2019

5 yıldız

Mükemmel uyum. Önünde doğal hareketlere yer var

Grade 
09/27/2019

5 yıldız

Her gün koşumumu yürümek için kullanırım. Takması çok kolay. Önce göğsü kaplayan kayışı, ardından göğsün önünden ayakların arasından geçen kayışı takmanız gerekir. Bu çok sağlam, iyi yapılmış bir koşum takımıdır. Saint Bernard için kullanıyorum. Arkasında bir tutamak olduğundan, bana huzur veriyor. Böyle iyi yapılmış bir koşum takımı satın aldığım için çok memnunum. Böyle iyi bir ürün kullanabildiğim için çok teşekkür ederim. Gelecekte sizden daha ürün almak istiyorum.

Grade 
07/08/2019

5 yıldız

Buradan ilk defa alışveriş yaptım!
60 kg'lık St. Bernard'ım var ve yakınlarda büyük bir köpek için göğüslük satın alabileceğim bir yer yoktu. Web sitenizi buldum ve aradığım şeyin bu olduğunu hemen anladım.
XL bedeni aldım, boyut harika, tasarım da mükemmel, takmak kolay, çok memnunum!
Bir dahaki sefere yine sizden alışveriş yapacağım!

Grade 
06/21/2019

5 yıldız

Selam Helen,
Size bugün göğüs tasmasını aldığımı söylemek için bu küçük mesajı gönderiyorum, o çok güzel !!!!!
Mutluyum !!!!
Nezaketiniz ve profesyonelliğiniz için tekrar teşekkürler, herkese şirketinizden bahsedeceğim.
Harika bir gün geçirin!

Grade 
06/21/2019

5 yıldız

Tekrar merhaba, geç cevap için üzgünüm, yoğun bir haftaydı. Koşumun küçük boyutu geldi ve bir ayarlanabilen kayışı eklediğiniz için teşekkürler. Her şey mükemmel uyuyor. Özel beden köpeğimin problemini çözmede yer alan herkese teşekkür ederim. Brody'nin fotoğrafını ekliyorum - ne kadar iyi çalıştığınızı kendiniz göreceğiniz.

Grade 
06/10/2019

5 yıldız

İyi akşamlar.
Göğüs tasması hızlı geldi. Teşekkür ederim. Mükemmel kalitede ve beden olarak ta tam oldu.
Sizden mutlulukla alışveriş yapıyorum.

Grade 
06/03/2019

5 yıldız

İlginiz için teşekkür ederim. Günümüzde perakende satışlarda müşterilerin ihtiyaçları hakkında endişelenmek ve mümkün olan en iyi servisi sunmak nadirdir
Saygılarımla

Grade 
05/24/2019

tavsiye ediyorum

Birkaç yıl önce iki GSD'ye 2 göğüslük aldım. Mükemmel kalite, kolay yıkanıyor ve diğerlerinden daha dayanıklıdır. Satın aldığım her şeyin kalitesi harikaydı, tasmalar, oyuncaklar vb. Ayrıca, bir zamanlar küçük bir ihtiyaç için talep ettiğim müşteri desteği de çok yardımcı oldu.

Grade 
04/08/2019

5 yıldız

Sayın bayan Stil, çok teşekkür ederim her şey iyi geçti ve göğüs tasması XXL köpeğime ideal oturdu. Köpeğim Saint Bernard göğüs tasmasına hemen alıştı ve artık Therapie Dog sınavlarına hazır. Ona göre göğüslük hiç bir yerde bulamadım ve şimdi çok mutluyum.

Grade 
03/15/2019

5 yıldız

Merhaba, göğüslük geldi. Köpeğime süper oldu. Hızlı servis için teşekkürler. Saygılarımla.

Grade 
03/15/2019

5 yıldız

Mabon yeni göğüs tasması ile. Sırt kısmına "medical alert" yaması ekledim, ama bu her zaman görünmüyor, çünkü köpeğim çok tüylü

Grade 
02/25/2019

harika

Göğüslüğü birkaç hafta önce satın almıştım. Muhteşem. Kurtarma köpeğim için onu yelek olarak kullanıyorum. Alman Çoban köpeğin normal yelekle antrenman yapamıyor, çünkü çok sıcak oluyor. Cırt cırtlı kısımlara, tanımlayan etiketleri kolaylıkla yapıştırıyorum. Sadece bir sorum var - latekse çok alerjim var. Şimdi birine rica edeceğim, marka etiketini çıkarsınlar diye. Alerjik insanlar için seçenek yapmak bence iyi olurdu.

Grade 
02/08/2019

5 yıldız

Göğüs ve boyun tasmasından çok memnunuz. Her şey tam oldu, işçilik kaliteli ve sağlam.

Grade 
02/08/2019

5 yıldız

Merhaba, göğüs tasmasını M bedeninde satın aldım. 2 hafta sonra elime geçti. Hemen denedik ve çok iyi oturdu.
Taiou isimli Golden Retriever'im 3 yaşında, ancak gezdirmeyi hala çekiştiriyor. Denemediğimiz şey kalmadı, ama hiç bir şey işe yaramadı. Ancak bu göğüslüğü takıp, yürüyüşe çıktığımızda ben çok şaşırdım. Önce çekiyordu, şimdi çekmiyor. Göğüslük sağlam, çok güzel oturuyor ve benim çok hoşuma gidiyor. Teşekkürler!

Grade 
01/25/2019

5 yıldız

Sevgili Elena, sizde sipariş ettiğim göğüs tasması çok güzel. Beau özgürce hareket ediyor, göğüslük çok kaliteli ve kolay temizleniyor. İnsanlar hep iltifat ediyor - güzel ve sağlam göğüslük için. Köpeği gezdirme ile belime bağlıyorum. Sizi herkese tavsiye edeceğim.

Grade 
11/14/2018

5 yıldız

Göğüslük birkaç gün önce geldi. İyi müşteri hizmetleri için teşekkür ederim.

Grade 
10/17/2018

5 yıldız

İyi akşamlar. Göğüs tasması bugün elime geçti. Çok mutluyum. Köpeğime tam oldu, hatta biraz büyünce tam olur.
Saygılarımla

Grade 
08/06/2018

Kusursuz

İşçiliği çok iyi, güvenilir ve Alman Çoban köpeğimin üzerinde çok harika görünüyor. Bu göğüs tasması sizden yaptığım ikinci alışveriş ve kalitesi ve müşteri desteği gerçekten kusursuz. Biz boyun ve bu göğüs tasması hakkında gerçekten çok övgü alıyoruz ve şüphesiz ki sizi herkese tavsiye ediyorum.

Grade 
06/22/2018

Süper

Selam. Göğüs tasması için çok teşekkür ederim. Çok hızlı geldi ve köpeğim onunla harika görünüyor – tam istediğim gibi. Çok teşekkür ederim.

Grade 
06/06/2018

Mükemmel

Bir arkadaşım bana yürüyüş için satın aldığım bu göğüs tasmasını tavsiye etmeden önce, 4 yıl boyunca yürüyüş için boğma tasması kullandım. Malamut için harika bir ürün. Teşekkür ederim.

Grade 
05/30/2018

Süper

Merhaba, ürünler elime geçti ve gümrükle ilgili sorun yaşamadım. Sipariş ettiğim ürünlerin işçiliği kusursuz. Nezaketiniz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Grade 
04/12/2018

Çok iyi

İyi günler, arkadaşım sizin göğüs tasmalarınıza hayran olduğu için beni web sitenize yönlendirdi. Gördüğünüz gibi hemen sipariş ettim :) (yeni süper köpek göğüs tasmasını sabırsızlıkla bekleyen hevesli bir müşteri)

Grade 
01/30/2018

Çok iyi

Göğüs tasmasının işçiliği gerçekten kusursuz, Newfoundland köpeğim için XL bedende ideal oldu. Ön kısmında olan halka sayesinde köpek artık çekmiyor. Artık sadece yanımda yürüyor. Böyle bir göğüs tasması çoktan arıyordum. Müşteri temsilcileri çok iyi hizmet vermektedir.

Grade 
01/29/2018

Beş yıldız

Sayın Fordogtrainers ekibi, çabalarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Göğüs tasması mükemmel oldu. Köpek ve sahibi mutlular. Tabi ki 5 yıldız!

Grade 
01/23/2018

Çok iyi

Merhaba. Göğüs tasması bugün elime ulaştı. Çok memnunuz. Biraz büyük, ama köpeğimiz biraz daha büyücek. Çabalarınız için çok teşekkür ederim. Teslimat biraz uzun sürdü, ama buna değdi.

Grade 
12/25/2017

Harika

Bu naylon göğüs tasması çok kullanışlı ve köpeğim için yararlı!

Grade 
11/03/2017

Süper

Göğüs ve ikili gezdirme tasması elime geçti. Bu sene havalar çok yağmurlu ve göğüs tasmasının kuruyacağını beklemeye zamanın yok. Bununla problem yok! Çok teşekkür ederim!

Grade 
10/20/2017

Kullanışlı ve kaliteli

Hızlı teslimat için çok teşekkür ederim. Bu göğüs tasmasını Kafkas çoban köpeğim için sipariş etmiştim. Mükemmel oldu. Çok kullanışlı ve süper kaliteli. Bu göğüs tasmasını tavsiye ediyorum.

Grade 
10/10/2017

Çok kaliteli

Benim Cane Corso'm için çok iyi ve güvenilir bir göğüs tasması. İşçiliği ve kalitesi kusursuz. Biraz büyük şimdilik, ama oğlum daha büyücek ve ona tam olacak :)

Grade 
09/12/2017

Mükemmel

Bugün elime geçti. ONU SEVİYORUM! Harika köpeğim! İyi oturması için köpeğimin üzerinde ayarladım. ... Aslında onu giyerken heyecanlandı ... Bu göğüs tasması ile onunla çalışmak için sabırsızlanıyorum. Mükemmel bir göğüs tasması arıyordum ve onu mağazanızda buldum! Ön göğüsteki halka da dahil olmak üzere istediğim her şeye sahip. Çok teşekkürler.

Grade 
09/12/2017

Çok iyi

Selam. Sizden iyi kontrol sağlayan ve tüm hava şartlarına uygun olan göğüs tasması satın aldık. HARİKA!!!!!!! Bu ürün ile, köpeğimle yürüyüş daha keyif verici oluyor. İçinde harika göründüğü için bir sürü yorum da alıyoruz (Size bazı fotoğraflar göndereceğiz). Ayrıca, bilgilerinizi nereden satın aldığımızı soran herkese de aktardık. Aradığımız her yerde ürününüze benzer kalitede bir şey bulamadık. Gerçekten çok mutluyuz ve en yakın zamanda bir tane daha satın almayı düşünüyoruz. Saygılarımızla.

Grade 
09/12/2017

Sağlam ve kullanışlı

İki genç boksörüm var. Dişinin ağırlığı 29,5 kg, erkeğin ağırlığı 36 kg. Her ikisi de güçlü. Boksörlerim için şuana kadar satın aldığım en iyi göğüs tasmaları. Köpeklere zarar vermez ve kullanımı çok kolay. Özellikle ön kısımları onlara çok uyuyor. Bu tür "kabadayı ırklarının" ön gövdesine uygun olmayan başka göğüs tasmaları da gördüm ve kullandım. Bu ürünü kullandığımda, gezdirme tasmasını ön halkaya bağlıyorum. Köpeklerim tek kişinin gezdirmesi için çok güçlü, bu sebeple hiçbir zaman ikisini aynı anda gezdirmeye çıkarmıyorum. Birer birer yürütüyorum ve satın almış olduğum göğüs tasmaları kontrol sağlama konusunda mükemmel.

Grade 
09/11/2017

Çok iyi ürünler

Merhaba, Olga. Geçen cumartesi göğüs tasması elimize geçti. Mükemmel bir şekilde köpeğimize uydu. Kalitesi çok iyi. Teşekkürler.

Grade 
07/20/2017

Mükemmel

Daha önce başka markanın daha ince göğüs tasmasını kullandık, ancak hiç faydalı olmadı. Bu göğüs tasması çok daha kaliteli ve yan taraflarında olan halkalar sayesinde daha kullanışlı. Tutamakta olan halkaya, özellikle arabada, kısa gezdirme bağlanabilir ve köpek hem kontrol altında tutulur, hem de istediği gibi hareket edebilir. Bunun haricinde, köpeğimi serbest bıraktığımda, tutamaktan kolayca tutabilirim. Çok memnunun. Teşekkürler!

Grade 
05/24/2017

Mükemmel!

Selam.
Ürün şimdi elime ulaştı. Çok sevindim, çünkü tasma Juli’ye mükemmel oldu. Saygılarımla

Grade 
05/22/2017

Memnun kalacağınız bir ürün

Merhaba, geçen cuma sipariş elime ulaştı. Çok dayanıklı ve kaliteli bir göğüs tasması. Çok memnunum. Teşekkürler, Saygılarımla.

Grade 
05/16/2017

Kesinlikle alışveriş yapılması gereken bir mağaza

Olağanüstü kalite, köpeklerimin üzerinde harika görünüyorlar ve yürüş sırasında gezdirmeyi çekmelerini engelliyorlar – bu da ekstra bir avantaj. Fransız Mastifi ve Amerikan Bulldog'u sahibiyim – çok güçlü köpekler. Tasmanın dayanıklı ve kaliteli olması çok önemli. Bu siteyi arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Aynı zamanda, müşteri temsilcileri de hızlı ve kaliteli hizmet veriyor!

Grade 
05/15/2017

Teşekkürler FDT

Merhaba Olga
Cevabın için teşekkür ederim. Siparişim sabah elime ulaştı. Köpeklerim yeni göğüs tasmaları ile harika görünüyor.
Teşekkürler.

Grade 
05/13/2017

Gerçekten tüm detaylar düşünülmüş!

Slm. Küçük bir mesaj: ürün elimize geçti. Bella’nın üzerine gerçekten mükemmel oturdu, ayrıca, gezdirmeyi çekmemesine yardımcı olması da benim için sürpriz oldu. Teşekkür ederim.

Write a review

Best Harness for Dog, Nylon, All-Purpose

Best Harness for Dog, Nylon, All-Purpose

Multipurpose harness for training, walking, tracking, pulling, sport, work. For GSD and Malinois. Super strong, waterproof and non-stretching nylon. Control handle. Removable strap between forepaws. Stitching with supported thread. ID patches on Velcro. Quick-release buckle. Non-pulling front ring. Light weight. Functionality. Comfort. Top quality.

Viewed products

PayPal

30 other products in the same category