Wire Dog Muzzle of Light Weight for Everyday Use

M4###1153

Buy basket dog muzzle of chrome-plated steel wire with regulated leather straps, felt-lined nose and perfect airflow for everyday usage. Maximum free and comfy.

365,95 TL

Material chrome steel
Application Field walking, training, everyday use
Buckle type alailable as an option, traditional or quick-release
Padding yes, felt padding
Metal Parts silver color of chrome-plated steel
Grade 
01/03/2020

5 yıldız

Çok teşekkürler! Namlu bugün geldi ve harika görünüyor! Tekrar teşekkürler ve mutlu Noeller.

Grade 
10/29/2019

5 yıldız

Sevgili Bayan Steele,
Ağızlık geldi. Çabalarınız için çok teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde, Boxerimize ağızlık takmaya çalışacağız ve her şeyin yoluna gireceğini umuyoruz.

Grade 
04/22/2019

5 yıldız

Sayın bayan Stil. Sipariş dün elime geçti. Çok teşekkür ederim. Ağızlık çok kaliteli. Köpek ona alıştığında kesin görüşlerimizi iletiriz. Desteğiniz için teşekkürler.

Grade 
02/18/2019

5 yıldız

Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Sizden daha alışveriş yapacağım.

Grade 
02/18/2019

5 yıldız

Ağızlık çok kaliteli görünüyor. Özellikle ön kısmı çok iyi yapılmış. Khira ağızlık kullanmak zorunda, çünkü yerden gereksiz şeyleri yiyor ve çok sık hasta oluyor. Ön kısmının şekli buna engel olmayı sağlıyor.

Grade 
02/18/2019

Süper

Babamın köpeği için almıştım. 9 yaşında Labrador Retriever. Köpek ısırmıyor, ama onu gezdirmeye yaşlı babam çıkarıyor, yani tedbir için aldım. Ürün yaklaşık 12 gün sonra elime geçti. Ölçüleri doğru aldım, yalnız ben çok alışkın değilim. Kayışları çok sıkarsam ağızlık gözlerine falan çıkıyor. Neyse, öğrenirim nasıl takmak gerekiyor. Ürün çok kaliteli ve sağlam. Tavsiye ediyorum.

Grade 
10/12/2018

Süper

Bu ağızlığı standart dışı Collie için sipariş ettim. Ürün özel olarak yapılmış ve geldiğinde çok kaliteli deri ile mükemmel bir boyutta olduğu ortaya çıktı. İlk inancım, genel olarak köpeğin rahatsızlığına neden olabilecek sert deri ve ağızlığın ağırlığı hakkında idi. Korkularımdan hiçbiri doğru değildi, çünkü çok iyi uyuyor ve köpeğe maksimum konfor sağlamak için üretiliyor gibi görünüyor. Tahmin edebileceğiniz gibi köpek biraz tedirgin, çünkü genel olarak ağızlık takmayı sevmez, ancak bu yeni ağızlık onun için bir öncekinden daha rahat olduğu gibi görünüyor. Eskisi, pazardan aldığım, burnuna değiyordu onu rahatsız ettiğini ve orta kayışın diğer tarafa düştüğünü göz önüne alarak, bu yeni metal ağızlığa daha hızlı alışır gibi görünüyor.

Grade 
09/21/2018

Süper

Bu ağızlık çok hafif ve güvenilir. Köpeğim onu evde ve yürüşte zevkle kullanıyor. Farklı durumlarda ağızlık kullanmaya daha alışıyoruz. Teşekkürler.

Grade 
09/15/2018

5 yıldız

Ağızlığın metal kısmı çok güvenilir, iyi işlenmiş ve nikel kaplamalı. Kayışlar hakiki deri ve aynı şekilde çok kaliteli. Çok rahat ayarlanabilirler. Onlar perçinli ve tokaları da kullanışlı. Bu ürün ile memnunum.

Grade 
09/15/2018

Kaliteli

Henri isimli Newfoundland köpeğim için birkaç tane ağızlık satın almıştım. Onda kronik cilt rahatsızlığı var. Kaşıntı olduğu zaman yalamasın ve ısırmasın diye sürekli ağızlık takmaya mecbur. Ve bu da su içmeyi zorlaştırıyor. Bu ağızlık şuana kadar satın aldığım tüm ağızlıklar arasında en iyi. Yapısı çok iyi ve hafif, tam oturuyor. Şimdi onu tek başına evde bile bırakabiliriz ve o rahatça evde dolaşabilir ve su içebilir. Bu ağızlığı tavsiye ediyorum, ama ölçüleri doğru almaya dikkat edin. Ben aldığım ölçülere birkaç cm eklemeye düşünüyordum, ama ürün gerçekten rahat ve kayışları sayesinde tam oturmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, hızlı çıkarılabilen toka ile tavsiye ediyorum.

Grade 
09/15/2018

5 yıldız

Merhaba. Yeni ağızlık birkaç gün önce geldi ve tam oldu. Kullanışlı ve çok kaliteli - tam beklediğim gibi, çünkü daha önce sizden alışveriş yapmıştım. Sizi mutlaka tavsiye edeceğim.
Yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Sadece para için bu işi yapmadığınız belli.
Üzgünüm, ama bir daha sipariş ne zaman vereceğim belli değil, çünkü ağızlık o kadar sağlam görünüyor ki, köpeğimin hayatı boyunca hizmet edecektir.

Grade 
08/25/2018

5 yıldız

Ağızlık bugün elime geçti. Gerçekten çok kaliteli. Bugüne kadar gördüğüm ağızlıklar arasında bu Mersedes))). Kusursuz ve harika.

Grade 
08/14/2018

5 yıldız

Selam. Siparişim 9 ağustos elime geçti. Eğer postanede problem çıkmasaydı, 2 gün erken gelebilirdi. Alışverişten çok memnunum. Ürünün işçiliği kusursuz, el işi olduğu belli. Deri ve diğer malzemelerin kalitesi çok yüksek. Artù'nun fotoları ektedir. İyi günler ve harika servisiniz için teşekkürler.

Grade 
07/27/2018

5 yıldız

Selam. Ağızık dün elime geçti (Boston Terrier - Leo). Her şey çok iyi geçti ve ağızlık tam oldu. En iyi dileklerimle.

Grade 
07/27/2018

Süper

Bu siteden köpeğim (Rottweiler - Roky) için satın aldığım tüm ürünler harika ve en önemlisi çok kaliteli. Teşekkürler.

Grade 
07/11/2018

5 yıldız

Merhaba, Olga. Ürünler bugün elime geçti, her şeyi aldım. Çok teşekkür ederim. Zamanım olunca size fotoğraf gönderirim. İyi günler

Grade 
06/29/2018

5 yıldız

Rottweiler'im Rocki için satın aldığım ağızlık ve tasma ulaştı, teşekkür ederim. Malzemeler süper. Önce almış olduğum gezdirme de çok kaliteli. Tüm kalbimden teşekkür ederim.

Grade 
06/29/2018

5 yıldız

Ağızlık tek kelimeyle ideal oturdu. Aynısından ikinci köpeğim için de sipariş vermek istiyorum.

Grade 
06/29/2018

Süper

Merhaba, ağızlıklar elime geçti ve onlar harika. Onları savaşan iki Bull Terrier için satın aldım ve bu güvenli ağızlıklarla birbirlerini incitecekleri korkusu olmadan yan yana yürümelerine izin verebilirim. Bu alışverişten çok memnun kaldım.

Grade 
06/18/2018

5 yıldız

Bugün öğleden sonra ağızlık elime geçti ve çok memnun oldum. Çok teşekkür ederim, bireysel ölçülerine göre yapılmış gibi uyuyor.

Grade 
06/11/2018

Çok iyi

Ürün elime ulaştı, desteğiniz için çok teşekkür ederim. Ağızlık çok kaliteli. En iyi dileklerimle iyi günler

Grade 
05/30/2018

5 yıldız

Merhaba
Ağızlık elime geçti. Kayışlar çok kaliteli ve onu takmak çok kolay.
Size ne kadar teşekkür etsem az, tabi aynı şeyi köpeğim için söyleyemem )))))
Facebook'ta yokum. Olsaydım, oraya yorumumu yazardım. Bu yorumu sitenize eklerseniz sevinirim. Çok teşekkür ederim ve tavsiye ediyorum herksese. Saygılarımla.

Grade 
05/10/2018

Süper!

Slm! Bugün ürün elime geçti problemsiz ve gümrükte ek masraf olmadı. Ağızlık gerçekten çok kaliteli ve köpeğime de çok iyi oldu. Ben sizi kesinlikle tavsiye edeceğim! Çok teşekkür ederim!

Grade 
04/12/2018

Kaliteli

Köpeğim için bu harika ağızlık elime geçti. Ben çok memnunum. Ölçüleri ideal oldu ve köpeğim de onu takarken gayet mutlu görünüyor.

Grade 
04/12/2018

Harikasınız

Merhaba, uygun bir ağızlık bulmak için uzun araştırmalardan sonra bu metal olanı sipariş ettim. Mükemmel oturuyor ve mükemmel işçiliği var. İlk başta, üretimin İsrail'de olduğundan ve 10 gün sonra bile teslimatı beklemediğinden biraz tereddütte kaldım. Ama 2 hafta sonra ağızlık elime geçti. Ek olarak, Almanya'daki müşteri desteğinize çok teşekkürler. Hızlı ve saygılı müşteri hizmetleri.

Grade 
03/24/2018

Çok iyi

Hızlı teslimat. Ağızlık beklediğimiz kadar iyi, işçiliği süper. Keçe dokusu sayesinde ovmuyor ve sıkmıyor. Tavsiye ediyorum.

Grade 
03/21/2018

FDT müşteri temsilcisinden cevap

Saliha hanım, tavsiyemiz - kayışları biraz gevşetmeniz ve gözlerden biraz uzaklaştırmanız.

Grade 
03/21/2018

Kaliteli

Ağızlık çok iyi oldu, ancak gözlere çok yakın gibi. Hızlı çıkarılabilen toka ile ağızlığın takılmasını ve çıkarmasını daha seri ve kolay yapıyor. Deri çok kaliteli, ince değil, zannediyorum uzun ömürlü bir ürün.

Grade 
03/21/2018

5 yıldız. Tavsiye ediyorum.

Merhaba, 13 mart salı günü ağızlık elime geçti ve harika olduğunu söylemem gerekiyor. Bundan zaten şüphem yoktu, çünkü sitede zaten belli ki ürünün işçiliği gerçekten kusursuz. Çok teşekkürler.

Grade 
03/07/2018

5 yıldız

Ağızlık harika oldu ve köpeğim ona hemen alıştı. Bu ağızlıkla köpek ödülünü rahatça yiyebiliyor. Tavsiye ediyorum.

Grade 
02/21/2018

5 yıldız. Süper!

Ağızlık çok iyi oldu ve işçiliği kusursuz. Müşteri desteği çok iyi. Ayrıca, teslimat düşündüğümden hızlı elime ulaştı. Artık hep bu siteden sipariş vereceğim. Teşekkürler

Grade 
02/15/2018

Kusursuz

Sevgili Fordogtrainers ekibi, dün satın almış olduğum ağızlıklar elime geçti. Çok teşekkür ederim. Ürünlerden gerçekten çok memnunum. Her üç ağızlığın işçiliği çok iyi, detaylara dikkat edilmiş ve kaliteli malzeme kullanılmış. Talimatları takip ederek aldığım ölçüler sayesinde ağızlıklar ideal oldu. Ürünler gerçekten benim beklentilerimi karşıladılar. Bu beklemeye değer. Firmanızı arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma kesinlikle tavsiye edeceğim. İyi günler. En iyi dileklerimle

Grade 
01/04/2018

Süper

Sipariş elime geçti! Çok kaliteli ve ben gerçekten çok memnunum! Saygı ve sevgiyle...

Grade 
12/25/2017

Çok iyi

Sipariş dün elime ulaştı. Biraz büyük gibi, ama yine de harika. Size çok teşekkür ederim.

Grade 
11/13/2017

Çok kaliteli

Sayın, Olga hanım
Sipariş dün elime geçti. Çabalarınız ve yardımlarınız için içtenlikle teşekkür ederim. Ağızlık ve göğüs tasması mükemmel oldu. Hizmet üst düzey. Firmanızı birçok, köpek sahibi olan, arkadaşlarıma tavsiye ettim. Bir daha teşekkür ederim ve kesin sadece sizden alışveriş yapacağım.

Grade 
10/27/2017

Çok iyi

Sayın Fordogtrainers ekibi, mükemmel hizmet için çok teşekkür ederim.
Ağızlık 100% iyi oldu. Çok memnunuz ve şüpesiz bu markayı herkese tavsiye edeceğiz.

Grade 
10/16/2017

Ürün kaliteli ve kullanışlı

Bu ağızlığı ikinci defa satın alıyorum. Köpeğim için daha iyi bir ağızlık yok. Hızlı çıkarılabilen toka ile bu ağızlık çok kolay bir şekilde takılabiliyor ve ideal oturuyor. Metal kafesin kırılması mümkün değil, sadece deri parçalar artık çok eskidiği zaman ağızlık artık güvenilir değil, ama buradan gayet makul bir fiyata yenisini sipariş edebiliyoruz. Aynı model olmasına rağmen, yeni ağızlığa seviniyoruz. Tabi ki, eski ağızlığı da belli bir süre daha kullanacağız, mesela denize veya havuza gittiğimizde - bu şekilde yeni ağızlık daha uzun süre hizmet edecek. Bu modeli kesinlikle tavsiye ediyorum, çünkü gerçekten kullanışlı – içinde olan yumuşak doku köpeğin hassas burnunu koruyor.

Grade 
10/10/2017

Kalite ve hizmet çok iyi

Malzeme kaliteli. Teslimat hızlı. Ayrıca, köpeğimi nasıl alıştıracağımın sırlarını da söylediler. Hizmet üst düzeyde.

Grade 
09/27/2017

Mükemmel

Ağızlık tek kelimeyle mükemmel -
kayışlarının da ayarlanabilir olması çok iyi. Hızlı tokalı versiyonunu tavsiye ediyorum. Ağızlığın içinde yumuşacık doku bulunmaktadır ve bunun sayesinde bir gün sonra köpek ona alışmış oluyor. Gerçekten çok sevinçliyim, çünkü köpek hem daha özgür, hem sahibi de daha rahat.

Grade 
09/14/2017

ÇOK KALİTELİ

Ağızlık beklediğimden çok daha hızlı geldi. Bunun için ayrı teşekkür ederim. İlk zamanlarda alışmak gerekiyordu: bu ağızlıkla koklamak ve yerden türlü yiyecekleri almak zorluyor, artık sokakta yemek artıklarını yemiyor ve bu beni çok mutlu ediyor. Eskisine göre, bu ağızlığa daha hızlı alıştı ve onu daha çok seviyor.
Teşekkürler

Grade 
09/12/2017

Mükemmel

Deri kayışlar üzerinde bazı ayarlamalar yaptıktan sonra, ağızlık benim Galce Terrier'e çok iyi uyum sağladı! İnce kalitenizi ve detaylara verilen önemi takdir ediyorum. Çok iyi bir ürün, başka bir köpeğim için ikinci bir tane sipariş ediyorum. Çok teşekkürler!

Grade 
09/12/2017

Çok iyi

İyi akşamlar, sadece ağızlığın köpeğim Abby'ye güzelce uyum sağladığını bildirmek istedim. Gezmeye çıktığımızda onu giymek zorunda kalacağını biliyor. Artık kayaları yememek için sürekli peşinde olmamız gerekmiyor ve yürüyüşlerimiz daha keyif verici oldu. Ağızlık takılıyken bile, komşumuza öpücük verebildi :)! Hizmetiniz için teşekkür ederim.

Grade 
09/12/2017

İyi ağızlık

Merhaba, elime ulaşan ağızlık muhteşem, kaliteden çok etkilendim. Köpeğin ona alışması için teklif edebilecek herhangi bir tavsiyede bulunursanız çok minnettar olacağım! Tekrar teşekkürler!

Grade 
08/18/2017

Başarılı bir marka

Ağızlık elime geçti. İçi mükemmel. Köpeğimi kesinlikle rahatsız etmiyor. Hızlı gönderim ve yüksek kalite için teşekkür ederim.

Grade 
08/10/2017

Her şey tam istediğim gibi

Selam. Ağızlık dün elime geçti. Beklediğimden daha hızlı... Köpeğime tam oturdu - ölçüleri süper oldu. Teşekkürler.

Grade 
07/28/2017

Teşekkürler Fordogtrainers

Merhaba, ağızlık mükemmel. Teslimat hızlı. Kalite süper. Ağızlığın içi çok rahat – köpek ağzını açabilir ve su içebilir, aynı zamanda, softlu olması çok büyük bir avantaj – burnunu aşınmalara karşı koruyor. Başka ülkeden gelmesine rağmen, teslimat gerçekten çok hızlı. Güzel günler diliyorum.

Grade 
07/17/2017

Kesinlikle en iyi

Metal ağızlık elime ulaştı. Onu Fransız Mastifi için almıştım. Bu ürünün kalitesi 100 % - köpeğime tam oldu. Çok ayarlama fonksiyonu olması da ayrı bir avantaj, çok teşekkür ederim. En iyi dileklerimle.

Grade 
07/10/2017

Çok iyi ağızlık

Malinois köpeğim için satın almıştım. İşçiliği süper içindeki doku köpeğin burnunu rahatsız etmiyor. Köpeğim rahatça nefes alabiliyor ve problemsiz su içebiliyor. Kargo hızlı geldi.

Grade 
06/13/2017

Çok başarılı ürünler

Cane Corso köpeğim için mükemmel bir ağızlık. Kalabalık ortamlar için ideal bir seçenek. Şu ana kadar denediğim en kaliteli ve güvenilir bir ürün. Diğer ağızlıkları köpeğim sürekli çıkarmaya çalışıyordu. Eminim, bunu çıkarmaya çalışmayacak, çünkü ağızlığı giydirirken kendini rahat hissettiğini ve direnmediğini farkettim.

Grade 
06/09/2017

Kesinlike kaliteli bir ürün

İyi akşamlar, ağızlık ile ilgili çok memnunum. Bu mükemmel kaliteli bir üründür, hem kullanılan malzemeler açısından hem de güvenilirlik açısından. Memnuniyetle Dux isimli 3,5 yaşında Amerikan bulldog köpeğimin fotoğrafını ekliyorum.

Grade 
06/01/2017

Başarılı marka

Merhaba,
Geçen akşam Doberman köpeğimde ağızlığı denedim!
Mükemmel oldu! Problemi çözdüğünüz için teşekkür ederim! Ağızlık ve başka malzeme gerektiğinde arkadaşlarıma hep Sizi tavsiye edeceğim. İyi günler.

Grade 
05/22/2017

Kullanışlı ürün

Slm. Bugün ağızlık elime geçti ve hemen köpeğimde onu denedim. Bence, iyi oldu, ama bazen biraz Zeus’un burnunu sıkıyor gibi. Yinede, sıkma izi kalmıyor. Zeus bu ağızlığı eskisinden daha çok sevdi. Ayarlanabilir kayışları sayesinde ağızlığın ölçüleri en iyi şekilde ayarlanabilir – tabi bu da ekstra bir avantaj. En iyi dileklerimle

Grade 
05/13/2017

Harika!

İyi günler, sipariş bugün elime ulaştı. Doly’nin üzerinde süper görünüyor. En iyi dileklerimle.

Grade 
05/06/2017

Kaliteli ürün

Merhaba, biz oldukça memnun kaldık. Her şey iyi ve sorunsuz geçti. Çok teşekkür ederim!

Grade 
05/05/2017

Çok iyi hizmet!

Sayın Olga hanım,
Siparişim buğün elime ulaştı. Her şey çok güzel: paket ve paket içeriği. Ağızlıkların uygun olup olmadığından yemin değilim, çünkü köpeklerim ağızlıklara alışkın değiller. İşte şimdi alıştırma süreci başyacak, ve ağızlıkların uygun olup olmadığına yemin olmam için biraz zaman ve sabır gerekiyor. Her durumda, bu konu ile ilgili çalışacağım.
Anlayış ve ayırdığınız zaman için teşekkür ederim.

Grade 
05/03/2017

İyi hizmet!

Sayın Fordogtrainers ekibi,
hızlı cevaplar ve yardım için teşekkür ederim. Her şey sorunsuz geçti. Ağızlık çok iyi oturdu ve kalitesi süper. Çok teşekkür ederim.
Saygılarımla

Grade 
05/02/2017

Uygun fiyat ve süper kalite!

Kafkas Çoban Köpeğimize satın almış olduğumuz bu ağızlık ideal bir şekilde oturdu ve hayvan onunla gayet rahat, çünkü iç kısmına yumuşak keçe doku kullanılmış. Ölçüler doğru alındıysa, köpek ağızlıkla bile rahatça dilini çıkarıp nefes alır, su içebilir, yiyebilir ve koklayabilir. Biz bu ağızlığı clicklok sistemli toka ile özel olarak sipariş ettik – onunla ağızlığa alışma süreci daha kolay geçiyor, çünkü ağızlık hızlı bir şekilde çıkarılabilir. Hepsi bir arada – köpek sahiplerine tavsiye ediyorum. Bu fiyata bu kalite ve konforu herhangi bir mağazadan satın alamazsın. Sizden tekrar büyük bir mutlulukla alışveriş yapacağım! Çok teşekkürler! Saygılarımla

Write a review

Wire Dog Muzzle of Light Weight for Everyday Use

Wire Dog Muzzle of Light Weight for Everyday Use

Buy basket dog muzzle of chrome-plated steel wire with regulated leather straps, felt-lined nose and perfect airflow for everyday usage. Maximum free and comfy.

Viewed products

PayPal

30 other products in the same category