Wire Dog Muzzle with Free Airflow for Large Breeds

Get maximum free, perfectly ventilated and strong wire dog muzzle of chrome-plated steel with leather straps for walking and training your large dog!

253,04 TL

Material chrome steel
Application Field walking, training, education, public places visiting
Buckle type alailable as an option, traditional or quick-release
Padding yes, felt padding
Metal Parts silver color of chrome-plated steel
Grade 
06/06/2018

Tavsiye ediyorum

Boxer ve Rottweiler kırması için yürüyüş için ağızlık lazımdı. Köpeğin çıkaramayacağı ve aynı zamanda ağzını açabilecek kadar rahat bir ağızlık arıyorduk. Bu ağızlık ideal. Eskiden ağızlık takmayı hiç sevmezdi, şimdi ise gayet sakin.

Grade 
05/30/2018

Çok iyi

Selam. Alfie'nin fotolarını sitenizde kullanmak istediğiniz için çok sevindim. Ona her zaman yakışıklı olduğunu söylüyorlar ve onun hala ağızlık kullandığına çok mutluyum. Bu ürün şuana kadar denediklerimizin arasında en iyi. Diğerlerinden nefret ediyordu ve hep çıkarmaya çalışıyordu. Bu ağızlığı takmama izin veriyor - o artık yürüyüşümüzün parçası, ve gayet rahat.

Grade 
01/04/2018

Süper!!!

Dünyanın en iyi ağızlığı! Köpeğime göre seçilmiş ve tüm beklentilerimi karşılıyor! Satın almadan önce, kesinlikle doğru şekilde köpeğinizi ölçmenizi ve doğru ağızlığı sipariş etmenizi tavsiye ediyorum. Sipariş 1 hafta içinde elime ulaştı. Çok teşekkür ederim.

Grade 
12/01/2017

Çok iyi

Sipariş bugün elime geçti. Köpeğim yeni hediyelerine çok sevindi :)
Sizin ürünleriniz gerçekten mükemmel! Boyun tasması da, ağızlık ta çok güzel. Sizlere çok teşekkür ederim!

Grade 
10/06/2017

Başarılı ürün

Merhaba. Ağızlık geldi ve çok iyi oldu. Teşekkür ederim. Bize gerçekten uygun olanı bulduğum için çok mutluyum.

Grade 
10/03/2017

Çok iyi ürünler

Merhaba. Sipariş bugün elime geçti. Ürünler harika. Size çok teşekkür ederim.

Grade 
09/19/2017

Satın almaya değer ürünler

Sayın Fordogtrainers ekibi, ağızlık için bir kez daha Size teşekkür etmek istiyorum. Çok kaliteli ve kullanışlı. Köpeğime tamamen uygun olan ilk ağızlık, gerçekten çok iyi oturuyor ve rahatsızlık vermiyor.

Grade 
09/13/2017

Şu ana kadar gördüğüm en iyi marka

Sayın, Olga
göğüs tasması, gezdirme, ağızlık ve boyun tasması satın aldım ve çok mutluyum. Kalite kesinlikle güzel. Her şey çok iyi yapılmıştır. Bu ürünleri uzun yıllar kullanacağımı biliyorum. Kaliteli ürünler için teşekkür ederim. Köpeği olan arkadaşlarımla sizi tavsiye edeceğim. İyi günler

Grade 
09/13/2017

iyi

Merhaba Olga,
Pitbull’üm için kullanışlı ve etkili bir ağızlık tavsiye ettiğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Sipariş ettiğim M9 ağızlığı köpeğim için çok uygun ve onunla ilgili en sevdiğim şey, yürürken ya da hareket halindeyken de onu rahatça besleyebilmem! Memnun müşterinizden tekrar teşekkürler.
PS: deri gezdirmeler de çok hoşuma gitti. Hafifliğini beğendim: Eskiden kullanıdığımız naylon tasmalarından daha iyi.

Grade 
09/13/2017

Kaliteli ve ucuz

Evet, ustalık, işçilik kalitesi, köpeğim için konfor ve genel estetiğin olağanüstü ihtişamı için kesinlikle bu fiyata değer. Bu ağızlığı üretmekle alakalı kaliteli malzemelerin seçimi göz önüne alındığında bile, böyle iyi tasarlanmış ve bir araya getirilmiş ürün için makul fiyatlandırma yaptığınızdan daha etkilendim. Web sitenizi köpek eğitmeni öğrencilerime ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Grade 
06/27/2017

Her şey istediğim gibi

İyi günler. Bugün sipariş verdiğin ağızlık elime geçti. Her şeyden çok memnunum: iyi paketli, ağızlık ta aynı resimdeki gibi, yani beklediğim gibi. Teşekkür ederim.

Write a review

Wire Dog Muzzle with Free Airflow for Large Breeds

Wire Dog Muzzle with Free Airflow for Large Breeds

Get maximum free, perfectly ventilated and strong wire dog muzzle of chrome-plated steel with leather straps for walking and training your large dog!

30 other products in the same category