Wire Dog Muzzle with Free Airflow for Large Breeds

M9###1153

Get maximum free, perfectly ventilated and strong wire dog muzzle of chrome-plated steel with leather straps for walking and training your large dog!

387,73 TL

Material chrome steel
Application Field walking, training, education, public places visiting
Buckle type alailable as an option, traditional or quick-release
Padding yes, felt padding
Metal Parts silver color of chrome-plated steel
Grade 
09/12/2019

Harika

Ağızlık ve tasma geldi. Tasma biraz ağır olabilir diye yazmıştınız. Tasmadaki mücevherler gerçekten büyük görünüyor, ama köpeğim için ağır olduğu söylenmez. Ağızlık tam oldu. Harika alışveriş yapabildiğim için size minnettarım. Çok teşekkürler.

Grade 
09/02/2019

5 yıldız

Teslim edildi ... her şey yolunda! Bu sabah. Muhteşem

Grade 
08/21/2019

5 yıldız

Bu sabah teslim edildi ... her şey yolunda! Muhteşem!

Grade 
07/08/2019

5 yıldız

Ağızlık geldi. Köpeğim için mükemmel. Çok memnunum

Grade 
05/24/2019

Muhteşem

FDT'den iki kurt köpeğim için bu iki ağızlığın şaşırtıcı kalitesi var.
Her iki ağızlık da rahatça oturuyor ve burun üzerindeki kaplama, tahriş etmeyeceği anlamına gelir. Ağızlıklara alıştırma gelecek yıl Avrupa gezisi için hazırlıklara başladı. Çünkü bazı halka açık yerlerde ve toplu taşıma araçlarında köpeğin ağızlıkla olması gerekli. TEŞEKKÜRLER

Grade 
11/24/2018

süper

Benim 3 yaşında bir labrador’um var, çöp ve diğer atıkları yemeye hevesli. Bunu durdurmak için farklı yöntemler denedim, ama ağızlık tek etkili şey oldu. İlk önce kauçuk bir ağızlık denedim, ama burnunun üstünü çok tahriş etti ve daha sonra burun bölgesinde yumuşak keçeli FDT metal ağızlığı gördüm, o muhteşem, çok iyi, hiçbir keskin köşesi yok, tüm deri kayışları güçlü ve esnek ve astar fantastik. En iyi şey – köpeğim artık atıkları yiyemiyor. Hızlı ve iyi paketlenmiş teslim edildi. Teşekkür ederiz.

Grade 
11/22/2018

Süper

Merhaba Juliya, ağızlık geldi, her şey çok iyi. Şimdi Mag'i ona alıştırmam lazım. Bu gerçekten büyük bir başarı olur! Çabalarınız çok teşekkür ederim! En iyi dileklerimle!

Grade 
11/22/2018

5 yıldız

Ürünler dün elime geçti ve gerçekten çok kaliteliler. Teşekkürler.

Grade 
10/12/2018

5 yıldız

Selam. Dün 24/09/2018 ağızlıklar elime geçti. Paketleme iyi, hasar yok. Teslimat belirtildiği zamanda gerçekleşti. Her şey için teşekkürler.

Grade 
06/06/2018

Tavsiye ediyorum

Boxer ve Rottweiler kırması için yürüyüş için ağızlık lazımdı. Köpeğin çıkaramayacağı ve aynı zamanda ağzını açabilecek kadar rahat bir ağızlık arıyorduk. Bu ağızlık ideal. Eskiden ağızlık takmayı hiç sevmezdi, şimdi ise gayet sakin.

Grade 
05/30/2018

Çok iyi

Selam. Alfie'nin fotolarını sitenizde kullanmak istediğiniz için çok sevindim. Ona her zaman yakışıklı olduğunu söylüyorlar ve onun hala ağızlık kullandığına çok mutluyum. Bu ürün şuana kadar denediklerimizin arasında en iyi. Diğerlerinden nefret ediyordu ve hep çıkarmaya çalışıyordu. Bu ağızlığı takmama izin veriyor - o artık yürüyüşümüzün parçası, ve gayet rahat.

Grade 
01/04/2018

Süper!!!

Dünyanın en iyi ağızlığı! Köpeğime göre seçilmiş ve tüm beklentilerimi karşılıyor! Satın almadan önce, kesinlikle doğru şekilde köpeğinizi ölçmenizi ve doğru ağızlığı sipariş etmenizi tavsiye ediyorum. Sipariş 1 hafta içinde elime ulaştı. Çok teşekkür ederim.

Grade 
12/01/2017

Çok iyi

Sipariş bugün elime geçti. Köpeğim yeni hediyelerine çok sevindi :)
Sizin ürünleriniz gerçekten mükemmel! Boyun tasması da, ağızlık ta çok güzel. Sizlere çok teşekkür ederim!

Grade 
10/06/2017

Başarılı ürün

Merhaba. Ağızlık geldi ve çok iyi oldu. Teşekkür ederim. Bize gerçekten uygun olanı bulduğum için çok mutluyum.

Grade 
10/03/2017

Çok iyi ürünler

Merhaba. Sipariş bugün elime geçti. Ürünler harika. Size çok teşekkür ederim.

Grade 
09/19/2017

Satın almaya değer ürünler

Sayın Fordogtrainers ekibi, ağızlık için bir kez daha Size teşekkür etmek istiyorum. Çok kaliteli ve kullanışlı. Köpeğime tamamen uygun olan ilk ağızlık, gerçekten çok iyi oturuyor ve rahatsızlık vermiyor.

Grade 
09/13/2017

Şu ana kadar gördüğüm en iyi marka

Sayın, Olga
göğüs tasması, gezdirme, ağızlık ve boyun tasması satın aldım ve çok mutluyum. Kalite kesinlikle güzel. Her şey çok iyi yapılmıştır. Bu ürünleri uzun yıllar kullanacağımı biliyorum. Kaliteli ürünler için teşekkür ederim. Köpeği olan arkadaşlarımla sizi tavsiye edeceğim. İyi günler

Grade 
09/13/2017

iyi

Merhaba Olga,
Pitbull’üm için kullanışlı ve etkili bir ağızlık tavsiye ettiğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Sipariş ettiğim M9 ağızlığı köpeğim için çok uygun ve onunla ilgili en sevdiğim şey, yürürken ya da hareket halindeyken de onu rahatça besleyebilmem! Memnun müşterinizden tekrar teşekkürler.
PS: deri gezdirmeler de çok hoşuma gitti. Hafifliğini beğendim: Eskiden kullanıdığımız naylon tasmalarından daha iyi.

Grade 
09/13/2017

Kaliteli ve ucuz

Evet, ustalık, işçilik kalitesi, köpeğim için konfor ve genel estetiğin olağanüstü ihtişamı için kesinlikle bu fiyata değer. Bu ağızlığı üretmekle alakalı kaliteli malzemelerin seçimi göz önüne alındığında bile, böyle iyi tasarlanmış ve bir araya getirilmiş ürün için makul fiyatlandırma yaptığınızdan daha etkilendim. Web sitenizi köpek eğitmeni öğrencilerime ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Grade 
06/27/2017

Her şey istediğim gibi

İyi günler. Bugün sipariş verdiğin ağızlık elime geçti. Her şeyden çok memnunum: iyi paketli, ağızlık ta aynı resimdeki gibi, yani beklediğim gibi. Teşekkür ederim.

Write a review

Wire Dog Muzzle with Free Airflow for Large Breeds

Wire Dog Muzzle with Free Airflow for Large Breeds

Get maximum free, perfectly ventilated and strong wire dog muzzle of chrome-plated steel with leather straps for walking and training your large dog!

Viewed products

PayPal

30 other products in the same category