Dog Muzzle of Leather and Nylon

M15##1153

Get strong dog muzzle of nylon and leather with felt padded nose area and regulated straps for professional training, attack, agitation and work.

647,79 TL

Material Nylcott
Color black
Application Field walking, training, education, public places visiting
Buckle type alailable as an option, traditional or quick-release
Metal Parts silver color of chrome-plated steel
Grade 
05/10/2018

5 yıldız

Merhaba,
Maalesef, siparişimi biraz gecikme ile aldıktan sonra, bu konuda kısaca yazmak istiyorum.
Yani, olumsuz ve olumlu yönleri vardır. Yine de 5 yıldız ile değerlendirdiğimin nedeni aşağıda.
Olumlu yönleri:
Güvenilir, yüksek kaliteli ve güçlü bir görünümü var. Malzeme çok kaliteli ve onu ısırmak zor (şimdiye kadar öyleydi, umarım sonra da öyle olacak : D. Köpeğim biraz inatçı ve onu yok etmek niyetinde. ))) )
Sıradan ağızlıklardan daha ağır!
İşçilik kusursuz!
Olumsuz yönleri:
Köpeğim Almanya'da her zamanki gibi bir spor Red Nose Pitbull olduğundan (ABD'de daha güçlü, farklı davranışları, vb.)), ne yazık ki, ağızlıkta (boşluklar arasında) fazladan boşluk var, bu yüzden o bize göre biraz büyük. Alt kısımda, "kapalı ağızlık" belirtilmesine rağmen, fotoğraflarda görünmeyen büyük bir delik var! Bunun kapalı olmasını tercih ederim. Şimdi bu deliği düzeltmek için tekrar para ödemem gerekiyor ve bu da hoş değil. Olumsuz yönleri bunlardır.
Zayıf yönleri:
Daha önce bahsedildiği gibi, resimlerde görülemeyen aşağıda olan delik. Burun etrafında burun deliğine kadar kısım naylondan yapılmış. Köpek sürekli burnu ile yeri kazdığı için er ya da geç bu malzeme zayıflayacak. Naylon sürtünme konularında en iyi malzeme değildir.
Ve her yerde dikişlerin iyi olmasına rağmen, aynı zamanda birbirine yapıştırılmış olsaydı daha iyi olurdu. Ya da buna benzer bir şey. Çünkü eğer köpek ağızlığı çıkarmaya çalışırsa, muhtemelen onlar zarar görecektir. Bu nedenle, umarım hemen bozulmayacaktır.
Hepsi bu.
Tüm eksikliklerine ve zayıf yönlerine rağmen, ben memnunum ve, 1-2 yıldız eksik verebilirdim, ama 5 yıldız veriyorum. Ağızlık bu kadar dayanıklı ve kaliteli olduğu için memnunum ve 5 yıldız bıraktım.
Buna dayanarak sadece şunu söyleyebilirim: Uzun ömürlü birinci sınıf bir ürün

Grade 
03/06/2017

Mükemmel bir ürün!

Bu ağızlık modelini benim Alman Çoban köpeğimin eğitimi için satın almıştım. Riley’in üzerinde çok iyi oturuyor, burun ucunda ise ek astarı var. Eğitim için gerçekten mükemmel bir model ve köpek onu kolay kolay çıkaramaz. Ayrıca, ağızlık ideal bir şekilde havalandırmalı. Her türlü eğitim için tavsiye ediyorum.

Write a review

Dog Muzzle of Leather and Nylon

Dog Muzzle of Leather and Nylon

Get strong dog muzzle of nylon and leather with felt padded nose area and regulated straps for professional training, attack, agitation and work.

Viewed products

PayPal

30 other products in the same category