Leather Dog Muzzle with Nappa Lining, Super Comfortable

M41R#1153

Get incredibly soft and comfy mesh leather dog muzzle with Nappa padding, easy to use buckle, adjustable straps, stitching and riveting for everyday use!

315,05 TL

Material Leather
Color black
Application Field walking, training, education, public places visiting
Buckle type alailable as an option, traditional or quick-release
Decorations studs
Padding yes, nappa leather
Metal Parts silver color of chrome-plated steel
Grade 
08/21/2019

5 yıldız

Ağızlık bugün geldi ve mükemmel bir şekilde uyuyor. Saygılarımla

Grade 
03/04/2019

5 yıldız

Sipariş elime geçti. Servis ve ilgi için teşekkür ederim.

Grade 
11/22/2018

5 yıldız

Selam, sipariş cuma günü elime geçti ve gerçekten çok kaliteli. Tekrar teşekkürler. En iyi dileklerimle.

Grade 
05/15/2018

Çok iyi

Merhaba, sizden bu ağızlığı french bulldog'um için satın almıştım. Facebook'ta yokum, bu yüzden fotoları buraya gönderiyorum. Bilmiyorum büyük mü acaba bu ağızlık, ama çok sağlam oturdu ve köpek onu çıkaramıyor. Veterinere gittik ve her şey iyi geçti. Ne yazık ki veterinere gidince köpeğim çok ısırıyor. Sadece bir problem vardı - çene kısmında biraz uzun gibiydi, onu deri uzmanına götürdüm ve biraz küçülttü. Şimdi çok daha iyi görünüyor. Dostça yaklaşımınız ve desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim. Köpeği ağızlığa alıştırma videosu da aynı şekilde çok yararlı oldu. Bu üründen çok memnunum. Saygılarımla

Grade 
05/14/2018

Süper!

Sayın müşteri temsilcisi, sizden birkaç kez alışveriş yaptım (ağızlık, göğüs tasması v.s.) her zaman çok kaliteli ürünler almış oldum. Bazen teslimat gecikmesine rağmen, size kaliteli ürünler için kalbimden teşekkür ederim. Ben sizi herkese tavsiye ediyorum.
Saygılarımla

Grade 
05/14/2018

5 yıldız

Ağızlık elime geçti
Müşteri desteği süper
Kargo gayet hızlı
Ürün iyi oturdu, işçiliği kusursuz

Grade 
05/10/2018

5 yıldız. Tavsiye ediyorum.

Merhaba. Ağızlık bugün elime geçti ve tam oldu. Çok teşekkür ederim.

Grade 
10/18/2017

Çok iyi

Merhaba. Ağızlık ve göğüs tasması elime geçti. Onlar mükemmel, deri kalitesi süper ve ürünler de çok pratik. Boşuna para harcamadım diyebilirim, fiyata göre kalite süper. İhtiyacı olan herkese sizi tavsiye edeceğim. Bütün Fordogtrainers ekibine selamlar.

Grade 
09/12/2017

Gerçekten çok kaliteli

Bu ağızlığı seviyorum. Yeni insanlarla tanışma konusunda bazı davranış sorunları olan 90 kiloluk Saint Bernard'ım var. Bu ağızlığı satın aldım, çünkü onun için rahat olan, ancak kötü davranışları önleyecek kadar güvenli bir şey olmasını istedim. İşçiliği mükemmel ve gönderdiğim ölçüler mükemmel bir uyum sağladı! Takmak kolay ve buna karşı koymuyor. Büyük çenesi ve geniş bir burnu olduğu için, nefes alabilmek için biraz ağzını açmasına izin verecek bir şeye ihtiyaç duydum. Deri yumuşaktır ve burun tarafından keçe dolgusu ona rahatlık sağlar. Onu yeni insanlara tanıştırma konusunda artık heyecanlı değilim, çok iyi davranıyor.

Grade 
09/12/2017

İyi hizmet ve kalite

Sayın Olga,
Inka için M41 kraliyet ağızlığını tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederim, ona çok iyi uyuyor! İki köpeğimiz için de satın almış olduğumuz ağızlıklardan memnunuz. Kalite uyumu harika, hizmetiniz ve iletişiminiz mükemmeldi. Köpek yetiştiricilerinin gösterdiği herhangi bir şey olrsa, web sitenizi kesinlikle tavsiye ederiz.
Tekrar teşekkürler,
Saygılar

Grade 
09/12/2017

Süpersiniz

Merhaba,
Sizden satın aldığım iki ağızlığı da test ettim. Ben ve erkek arkadaşımda Pitbull var. Her zaman bir araya geldiklerinde her defasında kavga ediyorlar (onları zorlamıyoruz, birbirlerini sevmiyorlar). Çok fazla ağızlık satın aldık ve çok fazla para harcadık, köpekler her zaman onları çıkarmayı başardılar, kavga etmeye devam ettiler ve köpeklerden hatta bizden biri, ayrı tutmaya çalışmaktan, yaralana bilirdi. Bu ağızlıklar mükemmel, köpeklerimiz ne kadar onları çıkarmak veya birbirlerini ısırmak çalıştı, ağızlıklar yerinde kaldı ve sonuçta köpekler denemekten vazgeçti. Harika, gördüğü her köpeğe saldırmaya çalışan (köpek dostu olmayan) Pitbullum hakkında endişelenmene gerek yok. TÜM ürünlerinizi ve bunların kalitesini bildiğim herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Kesinlikle hep sizden alışveriş yapacağım.

Grade 
08/16/2017

Ağızlık çok süper

İyi günler. Boyut seçimimde bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Ağızlık gerçekten tam oturdu. Çabalarınız için tşk.

Grade 
06/15/2017

Başarılı ürün

Siparişim elime ulaştı. Ağızlık müthiş ve çok başarılı. Çok teşekkür ederim. Sizi kesinlikle tavsiye edeceğim.

Grade 
06/15/2017

Tavsiye edilecek bir ürün

Gerçekten yüksek kaliteli mükemmel bir ağızlık. Çok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Alaskan malamute köpeğim için ideal oldu, çok güvenilir ve rahat.

Write a review

Leather Dog Muzzle with Nappa Lining, Super Comfortable

Leather Dog Muzzle with Nappa Lining, Super Comfortable

Get incredibly soft and comfy mesh leather dog muzzle with Nappa padding, easy to use buckle, adjustable straps, stitching and riveting for everyday use!

30 other products in the same category