Hangi Köpek Göğüs Tasmasını Satın Almalısınız - Deri mi Naylon m

Göğüs tasması köpek için daha pratik ve güvenli bir ekipmandır. Göğüs tasması, gezdirmeyi çekerken evcil dostunuzun boynuna zarar vermez. Ayrıca, göğüs boyun tasmasından daha işlevseldir. Köpeğiniz kendini daha rahat hissedecek ve göğüs tasması ile evcil dostunuzun üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacaksınız.
Göğüs tasması için malzeme seçiminden tereddüt ederseniz, bu karşılaştırma makalesi karar almanıza yardımcı olacaktır.
Belden geçirmeli köpek kayışıHakiki deri köpek göğüs tasması seçkin kalitede. Ekstra dayanıklı ve kullanışlı. Deri kalın ve sağlam, ancak köpek için yumuşak ve güvenlidir. İyi yağlanmış ve mükemmel işlenmiştir. Aşınmayı önlemek için kenarları boyunca yuvarlatılmıştır. Bu tasma ile uzun süre kalsa bile rahatsızlık duymayacaktır.
Deri göğüs kayışı geniş kullanım alanına sahiptir. Saldırı ve ajitasyon eğitimi, polis ve servis çalışmaları için profesyoneller tarafından kullanılır. Bu ekipman ayrıca itaat eğitimi ve günlük yürüyüş için uygundur. Güçlü veya aktif olan ve güvenilir kontrole ihtiyaç duyan orta ve büyük köpek ırkları için en iyisidir.
Bu deri köpek göğüs tasması, rahatlık sağlamak ve koruma eğitimi sırasında hayvanın göğsünü şoklardan korumak için, köpeğin tüm vücuduna yükleri eşit bir şekilde dağıtan geniş göğüs plakasına sahiptir. Göğüs plakası maksimum güvenlik için kalın ve yumuşak keçe ile kaplıdır. Arka plaka ve boyun kayışları da aynı şekilde keçe ile kaplı.
Bu ekipman 4 farklı noktadan ayarlanabilir, ancak bunu köpeğinize takacağınız her zaman yapmanız gerekmez. Köpeğinize saniyeler içinde göğüs tasmasını takmanızı yardımcı olan bir hızlı serbest bırakma tokası var!
Tüm metal detaylar kaynaklıdır. Sağlam ve paslanmaya karşı dayanıklı. K9 Göğüs tasması seçiminize göre siyah ve kahverengi renklerde üretilir. Hakiki deri köpek göğüs tasmasını, arka plakaya yerleştirilecek tutamak ile sipariş edebilirsiniz.
Hakiki deri göğüs tasması güçlü, aktif ve çalışan köpekler için mükemmeldir!
K9 sırt tasmasıNaylon köpek göğüs tasmsı - çok fonksiyonlu bir K9 ekipmanıdır ve çeşitli köpek faaliyetleri için kullanılır, örneğin, yürüyüş, eğitim, servis çalışmaları, spor ve ağırlık çekme.
Naylon, güçlü ve neme dayanıklı bir malzemedir. Tasma her havada kullanılır ve temizlenmesi kolaydır. Malzeme köpek dostu. Göğüs tasmasının yapısı güvenli ve rahattır. Köpeğinizde, tüm gün boyunca kullanılsa bile, aşınma ve cilt tahrişleri olmayacaktır.
Tasmanın göğüs plakası büyük ve yastık benzeridir. Köpeğinizin göğsü bu plaka ile tamamen korunuyor. Arka plaka geniş ve gezdirme tasması için kaynaklı D-halkası ve kontrol tutamağı ile donatılmıştır. Tutamak, köpeği yakalamanıza ve yolu geçtiğinizde veya başka bir durumda yakınınızda tutmanıza yardımcı olur.
Aynı zamanda, ağırlık çekme çalışmaları için 2 yan D-halkası vardır. Tüm halkalar kırılmaya karşı dayanıklı ve ağır yükler için tasarlanmıştır.
Dayanıklı naylon kayışlar 4 şekilde ayarlanabilir. Göğüs tasmasının boyutunu her zaman ayarlayabilirsiniz. Çabuk açılan toka, plastikten yapılmıştır. Kullanımda sağlam ve kullanışlıdır.
Göğüs tasması, küçük, orta ve büyük köpekler için uygundur. Geniş bir kullanım alanı için ideal varyant!
Sorularınız varsa lütfen bize yazın info@fordogtrainers-turkey.com
Bizi takip edin https://www.instagram.com/fordogtrainers_turkiye/ https://www.facebook.com/groups/shoptasmalari/