IGP İÇİN KÖPEK GÖĞÜS TASMASI

IGP Eğitimi için Hangi Göğüs Tasmasını Seçmelisiniz?

IGP eğitimi için bir ekipmana ihtiyacınız varsa, profesyoneller tarafından yaygın olarak kullanılan ve önerilen en uygun iki ürüne sahibiz. Bu göğüs tasmaları hakkında detaylı bilgi edinin ve en uygun olanı satın alın.

Malinois için çok fonksiyonlu naylon göğüs tasmasıBu IGP naylon göğüs tasması her türlü hava koşulunda mükemmeldir. Çok pratik, esnemeye, yırtılmaya ve neme dayanıklı naylondan yapılmıştır. Islanınca veya ağır çalışma şartlarında bu göğüslük deforme olmaz. Hafif, ama süper dayanıklıdır. Ekstra güç için sağlam dikişli. Aynı zamanda toksik değil ve sağlık dostudur. Köpek gün boyu bu tasma ile kalsa bile, rahatsızlık duymaz.

Köpeğe olağanüstü bir rahatlık sağlamak ve eğitim sırasında göğsünü darbelerden korumak için geniş astarlı göğüs plakası bulunmaktadır. Arka plaka da geniştir ve gezdirme bağlantısı için kontrol tutamağı ve bir D halkası ile donatılmıştır.

İki yanda olan D halkaları, yük bağlantısı için kullanılır. Bu göğüslük, kas gelişimi ve ağırlık çekmek için de kullanılabilir. Halkalar nikel kaplama çeliktendir. Kaynaklıdır, kırılmaya ve paslanmaya karşı dayanıklıdırlar.

Ayarlanabilir kayışlar ile koşumu köpeğinize göre ayarlayabilirsiniz. Hızlı açılabilen plastik toka, göğüs tasmasının kolayca kullanılmasını sağlar. Bu göğüslük yürüyüş, antrenman, spor, K9, polis ve servis çalışmaları gibi birçok amaçlar için kullanılabilir.

IGP eğitimi için göğüs tasmasının diğer bir çeşidi hakiki deridendir. Son derece güçlü, sağlık dostuBestseller! İşçi köpekler için tutamaklı kalın deri göğüs tasması ve maksimum rahat.

Deri kenarları iyi işlenmiş, yağlanmış ve yuvarlatılmıştır. Ekstra dayanıklılık için tamamen dikişlidir.

Büyük göğüs plakası, aşırı şoku önlemek ve köpeğin göğsünü korumak için kalın keçe ile kaplanmıştır. Arka plaka ve ön kayışlar da astarlıdır. Kayışları ile göğüs tasmasını köpeğinize tam olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Hızlı serbest bırakma tokasıyla göğüslüğü köpeğinize kolayca takabilirsiniz. Bu koşumun metal detayları nikel kaplama çeliktendir. Tasmayı ayarlamak için klasik tokalar, hızlı çıkarılabilir toka ve arka plakadaki gezdirmeyi bağlamak için D-halkası vardır. Tüm detaylar sağlam, paslanmaz ve kaynaklıdır. Renk (siyah veya kahverengi) ve tutamak seçimi var.

Göğüs tasması fonksiyonel bir ekipmandır ve ayrıca saldırı ve ajitasyon, çeşitli köpek eğitimi, iş ve günlük yürüyüş için kullanılır. Lütfen, özel deri balsamı ile bu koşuma bakım yapmayı unutmayın. Her zaman yeni gibi görünecektir!

Sorularınız varsa lütfen bize yazın info@fordogtrainers-turkey.com
Bizi takip edin https://www.instagram.com/fordogtrainers_turkiye/ https://www.facebook.com/groups/shoptasmalari/