Köpeğiniz için hangi zincir tasmasını seçmelisiniz - Paslanmaz ç

Köpekler için şok zincir tasması davranış eğitimi ve düzeltmesi için tasarlanmıştır. Gezdirmeyi çektiğinde ya da yanlış davranmaya başladığında, zincir köpeğin boynunun etrafında sıkılır. Tasmanın etkisi, annesinin boynunu dişleriyle hafifçe sıktığı zaman, doğal köpek yaşam koşullarına dayanır. Böylelikle, profesyonel kişiler tarafından üretildiğinde, köpek boğmalı zinciri güvenli ve zararsızdır.
HS Uzun Ömürlü Paslanmaz Çelik Kürk Koruyucu Boyun Tasması 3 mmSadece doğru kullanılan boğmalı tasmanın köpeği incitmeyeceğini unutmayın! Köpeğin saldırgan veya davranışsal sorunları varsa, sadece eğitim için kullanın.
Zincir tasmaları için en uygun metal hangisidir? Paslanmaz çelik ve curogan - bu tür tasmalar için en iyileridir. Hangi zinciri seçmelisiniz, öğrenelim.
Paslanmaz çelik boğmalı boyun tasması pasa dayanıklıdır. Bu - aksesuarın avantajı. Yağmurlu hava veya su tasmayı bozmaz. Bu zincirle köpek yüzebilir bile ve o parıltısını kaybetmeyecek ya da paslanmayacaktır. Bu, zincirin evcil hayvanınıza uzun süre hizmet edeceği ve parlak kalacağı anlamına gelir.
Paslanmaz çelik zincir tasması ekstra dayanıklı - kopma veya kırılmaya karşı dayanıklıdır. Her bağlantı çok parlak, kaynaklı ve kırılmaz.
Tasmanın her iki ucunda iki halka vardır. Hareketli olan halka, gezdirmeyi çektiğinizde kayıyor ve köpeğin boynunu sıkıyor. Sürekli sabit kalan halka, gezdirme tasması bağlantısı için kullanılır. Gezdirmeyi hareketli olan halkaya da takabilirsiniz ve tasma normal bir boyun tasmasına dönüşecektir.
Paslanmaz çelik zincir kullanımının bir nüansı var. Köpeğinizin hassas veya alerjik cildi varsa, curogan zinciri seçmek daha iyidir.
Curogan bakır ve kalay alaşımıdır. İçeriğinde nikel hiç olmadığından, curogan köpek HS curogan eğitim boğma tasması 3 mmtasmaları hipoallerjık ve sağlık dostudur. Curogan en güvenli alaşım olarak kabul edildi ve hassas ciltli köpekler için veterinerler tarafından tavsiye edilmiştir.
Curogan zincir tasmaları köpek kürkünü renklendirmez. Beyaz tüylü köpekler için idealdir. Ancak bazı köpeklerin kürkünü yine de boyayabilir. Bu, köpek organizmasında da birçok faktör ve hafif değişiklikler ile bağlantılıdır.
Yüksek bakır içeriği nedeniyle Curogan köpek tasması çok çekicidir. Köpek böyle bir zincirle şık bir görünüme sahip olacak.
Curogan zincirler de güçlü ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Tüm bağlantılar kaynaklı ve ekstra dayanıklı.
Zincirin her bir ucu halka ile donatılmıştır. Hareketli halka, tasmayı sıkmak ve sabit olanı – gezdirmeyi takmak için kullanılır. 
Her iki zincir de kullanımda eşit derecede işlevsel ve güvenilirdir. Seçiminiz tamamen zevkiniz ve köpeğinizin cildine göre seçilir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.