Köpek Eğitim Türleri

Merdivenlerde yürümek. Yavruların ve genç köpeklerin uzun bir süre için merdivenlerden aşağı doğru yürümeleri kesinlikle yasaktır ve köpeklerin geri kalanı için arzu edilmez. Yukarı doğru yürümek köpeğin gelişimi için, sadece kasları için değil, aynı zamanda vestibüler sistemi için de çok yararlıdır. Diğer herhangi bir yük gibi, merdivenlerde yürümeyi de kademeli olarak artırmalısınız.
Tüm köpek ırkları için dayanıklı naylon göğüs tasması
Spor ve eğitim için ideal Göğüs Tasması
Merdivenlerde yürümeyi kolaylaştırmak için Engelli köpekler için tutamaklı naylon göğüs tasmasını inceleyiniz.
Yüzme. Bu tür bir eğitim, herhangi bir yaştaki tüm köpekler için tavsiye edilir. Köpeğin su korkusu hariç, hiçbir kontrendikasyonları yok. Rehabilitasyon döneminde, özellikle eklem yaralanmaları veya kırıklardan sonra yapılabilecek tek egzersiz budur. Hava sıcaklığı yüksek olduğunda ve egzersizlerin geri kalanı aşırı ısınma nedeniyle zararlı olabildiğinde, yaz aylarında yüzme çok iyidir.
Online köpek malzemeleri mağazamızda yüzme göğüslüğünü inceleyiniz.
Büyük ve aktif köpekler için hakiki deri göğüs tasması
Büyük ve aktif köpekler için hakiki deri göğüs tasması
Engel geçişi. Köpek eğitimi için düşük engeller kullanın. Engelleri aşarken, köpek diğer kaslarını kullanır, bu yüzden bu egzersiz koşuya ek olarak kabul edilir. Yüksek engeller nadiren kullanılır. Büyük köpekler bu egzersizi uzun süre yapmamalılar. Bazı köpek ırkları için de yasaklanmış olabilir.
Ağızlık çekme. Bu tür bir egzersiz, bir yaş altında köpekler için yasaklanmış olup, bazı ırklar için 1,5 yaşından sonra kullanılmaktadır, çünkü köpeğin iskeleti tamamen şekillendirilmemiştir. Bu egzersiz ile sadece bacakları değil, sırt, göğüs ve boyun kaslarını da geliştirebilirsiniz. Ağızlık çekmek için özel göğüs tasması kullanın, D-halkalarının, omurganın aşırı yüklenmesini önlemek için kuyrukta yerleştirildiğinden emin olun. Köpeğiniz lastik veya kızak çekebilir. Köpeğinizin fiziksel durumuna göre çekme hızını artırın.
Mağazamızda ağırlık çekmek için özel göğüs tasmaları bulabilirsiniz. Örneğin,  Weight pulling için naylon dokumalı göğüs tasmasıÇekme, iz takip ve eğitim için ayarlanabilir naylon köpek gögüs tasmasıPolis ve Asker K9 köpekler için reflektörlü naylon göğüs tasması, K9 eğitim ve çalışma için tutamaklı naylon çekiş tasmasıTüm ırk köpekler için hakiki deri ağırlık çekme tasması vb.
İşçi köpekler için tutamaklı kalın deri göğüs tasması
Agitasyon ve Koruma Çalışması İçin Süper Güçlü Deri Göğüs Tasması
Ajitasyon eğitimi. Bir şeye ya da birine saldırmak ya da ısırmak için bir çeşit köpek eğitimi. Köpek genellikle saldırıyı yapmak için köpek eğitmeni veya yardımcısı tarafından tutulur.
Koruma eğitimi. Bir köpeğe itaat, koklama çalışması, çeviklik ve hatta bir sahibini korunmasını öğretmek.
Bütün bu tür ısırma antrenmanları eğitim kollukları gibi özel köpek ekipmanı gerektirir. Köpeği tam ağız kavraması oluşturmaya ve geliştirmeye yardımcı olurlar ve köpeğe ısırma ve dövüş tekniklerini öğretirler. Köpeğe, sahibini veya yardımcıyı böyle bir eğitim kolluğu ile gördüğünde, dişleriyle ısırması ve tutması gerektiğini öğretilir. Böylece, köpek sıkı bir kavrama ve içgüdülerini geliştirir.
Köpek eğitimi için uygun bir ısırma kolluğu seçin.