Köpek Koşumunda Hangi Donanımı Seçmelisiniz?

Köpek tasmaları için kullanılan metal detaylar farklı metallerden ve alaşımlardan üretilir. Ve bunların hepsi sağlam ve dayanıklı değildir. Köpeğinize uzun süre göğüs tasması ile birlikte hizmet verecek en iyiler hangileridir?
En güçlü ve en güvenilir metal detaylar pirinç ve nikel kaplamalı çeliktendir.
Bestseller! Orta ve iri ırk köpekler için Gladyatör tarzı göğüs tasmasıPirinç, bakır ve çinko alaşımıdır. Yüksek çekme gücüne ve korozyona dayanıklı. Fakat yüksek pas direncine rağmen pirinç, uzun süre yağışlı hava ve nem etkisi altında kararıyor. Renk değişimlerini önlemek için pirinç detayların koruyucu renksiz vernik tabakası ile kaplanması önerilir.
Sadece çinko ve bakırdan oluşan ve nikel içermeyen yüksek kaliteli pirinç, hipoalerjiktir. Pirinç altın gibi parlıyor ve koşumlara lüks bir stil katıyor. Köpeğinizin, pirinç detaylara sahip göğüs tasması ile, muhteşem bir görünümü olacaktır.
Pirinç, özel, günlük ve çalışmak için göğüs tasmalarında tokalar, halkalar ve süslemeler için kullanılır. Altın renk pirinç donanımı ile köpek göğüs tasması evcil hayvanınıza hep dikkat çekecek.
Köpek koşumları için nikel kaplama çelik donanım da Amstaff için Mücevherli Deri Göğüs Tasmasımükemmeldir. Çelik, sağlam, kırılmaya dayanıklı ve parlak olması için nikel ile kaplanmıştır.
Nikel kaplama ayrıca çeliği korozyona karşı korur. Bu nedenle nikel kaplama detayları yüksek korozyon önleyici dirence sahiptir. Gümüş gibi görünürler ve çok çekicidirler. Nikel kaplama donanıma sağlamlık, dayanıklılık ve uzun süreli kullanımını sağlar. Süslere de özel dekoratif bir görünüm verir.
Bu alaşımın sadece bir sorunu olabilir, bazı köpeklerin nikel kaplamaya alerjisi olabilir. Eğer evcil hayvanınızın hassas bir cildi veya alerjisi varsa, pirinç donanıma sahip göğüs tasması seçmek daha iyidir. Geziler, antrenman, iş, spor ve şov için koşum takımları nikel kaplama çelik donanım ve süslerle donatılmıştır.
Yukarıda belirtilen alaşımlardan herhangi biriyle göğüs tasması satın alırsanız doğru seçim yapmış olursunuz. Onları kaynaklı, sağlam, pürüzsüz ve parlak hale getiririz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.
Bizi takip edin https://www.instagram.com/fordogtrainers_turkiye/ https://www.facebook.com/groups/shoptasmalari/