Mantrailing (İz sürme) Köpekleri için Göğüs tasması Nereden Satı

Mantrailing - köpeğin insan kokusunu nerde olursa olsun, yerde ya da havada veya sahibinin geçtiği güzergahta kokuyu hapseden nesnelerde izlemesi ve takip etmesidir. İyi eğitimli hizmet köpeği, işi başarı ile yapmak ve görevini zihninde tutmak için süper konforlu göğüs tasmasına ihtiyaç duyar. Köpek görevine maksimum olarak odaklanması gerekiyor, ve hayvana rahatsızlık veren ya da incinmesine neden olan bir ekipman kabul edilemez. Profesyoneller tarafından tasarlanan ve özel birimler tarafından kullanılan hizmet köpekleri için 2 en iyi göğüs tasması vardır.
İz sürme köpekleri için göğüs tasmasıİz sürme çalışmaları için naylon göğüs tasması köpek için olağanüstü bir konfor sağlar. Köpeğin vücuduna yükü eşit olarak dağıtmak için geniş ve minder benzeri göğüs plakasına sahiptir. Böylece, göğüs tasması köpeğin boynuna ve boğazına baskı uygulamamaktadır ve hayvan serbestçe nefes alabilmektedir.
Bu naylon köpek göğüs tasmasını çok kullanışlı ve rahat hale getirmek için, geniş arka plakası vardır. Kayışları geniş. Köpeğin cildini kesmeyecekler.
Ekipman 4 şekilde ayarlanabilir. Bu seçenek, boyutu ayarlamak içindir ve göğüs tasması, plastik hızlı açılan toka ile takılır veya çıkarılır.
Köpeğin üzerinde ek kontrol sağlamak için arka plaka üzerinde ergonomik bir tutamak ve gezdirme tasması bağlantısı için kaynaklı D-halkası vardır.
Yük çekmek için kullanılan yan D-halkaları da mevcuttur. Böylelikle, bu göğüs tasmasını sadece mantrailing için değil, aynı zamanda kas gelişimi, çeşitli eğitim, spor ve yürüyüş için de kullanabilirsiniz.
K9 ekipmanının malzemesi tüm hava koşullarına uygundur. Naylon ekstra güçlü, aşınmaya ve neme karşı dirençli. Temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Bu ürün deride tahrişe ve sürtünmeye yol açmaz. Köpeğiniz gün boyunca bu göğüs tasması ile kendini rahat hissedecek!
Mantrailing için K9 ekipmanıÇalışan köpekler için deri göğüs tasması en iyi kalitededir. Deri hakikidir. İnanılmaz derecede dayanıklı ve yumuşak.
Bu tasmanın malzemeleri ve tasarımı, uzun mesafeler için kullanılsa bile, köpeğe rahat kullanım ve konfor sağlar.
Ürün kullanım sırasında sahbi için nihai kontrol sağlarken, köpeğin hareketlerini kısıtlamaz. Bu K9 göğüs tasması uzun yollarda çok önemli olan serbest hava akışını sağlar.
Sürtünmeyi önlemek ve kullanmayı kolaylaştırmak için ekipmanın göğüs plakası keçe ile kaplıdır. Arka plaka da aynı şekilde softludur.
4 güçlü ayarlanabilir deri kayışı vardır. Kenarları yuvarlatılmış olduğundan ovmaz veya cildi kesmez. Her kayış klasik toka ile donatılmıştır, ayrıca, saniyeler içinde göğüs tasmasını takmanızı veya çıkarmanızı sağlayan hızlı serbest bırakma tokası vardır.
Ekstra mukavemet için göğüs tasması polyester iplikle dikilmiştir ve sağlam pirinç donanım ile donatılmıştır. Her metal detay bu ürüne lüks bir görünüm kazandırmak için paslanmaya dayanıklı, kaynak yapılmış ve altın renklidir. Arka plakadaki D-halkasına gezdirme tasması bağlanır. Ağır yüklere dirençli ve kırılmaz.
Hizmet köpekleri için göğüs tasması deneyimli ustalar tarafından üretilmiş, el yapımı ve uzun süreli kullanıma yöneliktir. Bu çok amaçlı bir köpek ekipmanıdır ve iz sürme, eğitim ve yürüyüş için kullanılır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.