Mondioring 2018

ForDogTrainers Dünya Mondioring 2018 Şampiyonasının ana sponsoru oldu. 
Dünya Şampiyonaları ve Mondioring Grand Prix'i konuşacak olursak, sadece handlerlerin değil, her şeyden önce, dört ayaklı dostlarımız, yardımcılarımız ve hayat arkadaşlarımızın da - bu etkinlikte yer aldıklarını unutmamalıyız. 
Mondioring 2018
Bu muhteşem hayvanlarla bir arada yaşama, insanların hayatta kalmasına yardım etti. Onlarla günlük temas, doğaya ve tüm canlılara karşı saygılı bir tavır oluşturur. 
Biz keder veya neşe içinde olduğunuzda köpeğimiz bize her zaman eşlik eder, insanları bulmada yardımcı olur, suçlulardan bizi korur, spor müsabakalarına eşlik eder ve günlük yaşamımızda yanımızdadır.
Mondioring Russia
İnsanların güvenliğini sağlamak için profesyonel köpek uzmanları çeşitli servislerde köpekleri başarıyla kullanırlar. Örneğin, köpeklerin mükemmel bir koku alma duyusu vardır, bu da onların iz üzerinde çalışmak için mükemmel bir şekilde kullanılmasına, moloz içindeki insanların aranmasına, patlayıcı madde ve uyuşturucu arandığına ve birçok başka görevi yerine getirmelerine olanak tanır. Köpeklerin cankurtaranlar olarak yeri doldurulamaz, profesyonel cankurtaranlar ile yan yana olduklarında, depremlerden, çığlardan ve diğer felaketlerden etkilenen insanların hayatını kurtarırlar.
Kendine özgü dostluk, sınırsız güven, ortaklık ve mutlak sadakat - bunlar arkadaşlarımızın, yani köpeklerimizin, karakterinin en önemli özelliklerini tanımlayan anahtar kelimeler.
Tüm insanların bu özellikleri takdir etmeyi öğrenmeleri son derece önemlidir. Tüm handlerler, özellikle de Dünya Şampiyonaları ve Grand Prix'de yarışanlar, bu niteliklere, köpeklerini eğiterek saygı göstermelidirler ki köpekleri de onlarla birlikte yarışmak için büyük bir istek göstersinler.
Dünya Mondioring Şampiyonalarının hazırlanması, düzenlenmesi ve yürütülmesi, yetkililer ve gönüllüler de dahil olmak üzere birçok insandan çok çaba gerektirir. 
Russia Mondioring sanpiyonasi
ForDogTrainers da bu çaba gösterenler arasındaydı - çok kaliteli ekipmanları ile büyük bir katkıda bulunarak 2018 Şampiyonasının ana sponsoru oldu. Detaylar https://www.mondio2018.ru/eng/partners/
Katılımcılar/sonuçlar
3 kategori
3 Kadegori Mondioring 2018
2 kategori
Mondioring 2018 2 karegori
1 kategori
Mondioring 2018 1 kategori
Uluslararası figüranlar yarışması sonuçları
Uluslararası firüranlar yarışması sonuçları

ForDogTrainers köpek eğitimi ve yarışmaları için profesyonel ekipmanlarkoruyucu giysiler ve dumbbellar üretir! Biz dünya çapında itibar ve en kaliteli köpek ürünleri üreten onlarca yıllık deneyime sahip şirketiz!

Online köpek mağazamızda eğitim ekipmanları seçin!