Neden hala göğüs tasması yerine boyun tasmalarını kullanıyoruz?

Hepimiz, aslında ortopedik rahatsızlıkları olan veya boyun tasmalardan tam anlamıyla hırpalanmış köpekler gördük, ancak onların sahipleri bu hayvanların acılarını fark etmemiş gibi, boyun tasmaları ile yürümeye devam ettiler.

Güvenli yürüyüşler için ideal naylon köpek göğüs tasması

Güvenli yürüyüşler için ideal naylon köpek göğüs tasması

Köpekler için göğüs tasması yerine boyun tasması kullanmanın 3 klişesi vardır:
Alışkanlık. Her şeyden önce, şok / boğma boyun tasmaları dahil olmak üzere, köpek tasmaları pratikte köpek morfolojisinin bir parçası haline geldikleri kadar yaygındır. Aksine, yumuşak bir göğüs tasmasına veya herhangi bir donanıma sahip olmayan köpek binde biridir. Eğer, modern bir çocuktan köpeği çizmesini istesek, ne olduğunu ve ne için olduğunu düşünmese bile, onu boyun tasması ile hayal edecektir. Yani, boyun tasması ile bir köpeğe sadece alıştık. Ve boyun tasmasının köpeğe rahatsızlık verebileceğini hiç düşünmüyoruz.

Kraliyet tasarımlı hakiki deri köpek göğüs tasmasıKraliyet tasarımlı hakiki deri köpek göğüs tasması

Bu nedenle, köpeğe boyun tasması ile olan tutumumuz, kısmen tüm insanların kolektif alışkanlığı meselesidir. Akşam yemeği yemeye alıştığımız gibi, köpeği tasma ile görmeye alıştık. İsveç'te köpek hayranları köpeği göğüs tasması ile görmeye alıştı. Herhangi bir alışkanlık veya aynı zamanda, herhangi bir moda değiştirilebilir. Bu arada, göğüs tasması için boyun tasmasını değiştirmeyi düşünen birçok kişi, köpek mağazalarında sunulan ağır köpek göğüs tasmalarının boyun kayışlarından daha iyi olabileceğini anlayamıyor.
Yürüyüş ve diğer etkinlikler için hafif deri göğüs tasması

Yürüyüş ve diğer etkinlikler için hafif deri göğüs tasması

Gerçekten de: sadece boyun tasmasını göğüs tasmasına değiştirmek değil, aynı zamanda köpek göğüs tasması yumuşak, diğer bir deyişle yumuşak ve köpek dostu malzemeden yapılmalı, aynı zamanda şeklini koruyacak kadar güçlü olmalı. Böyle bir göğüs tasması köpeğin vücudunu ovmayacağı ya da yürürken rahatsız etmeyeceği için hoş olacaktır.
Online mağazamızda büyük, orta ve küçük ırklar için en iyi köpek göğüs tasmalarını seçin!