SALDIRI EĞİTİMİ İÇİN KÖPEK GÖĞÜS TASMASI SEÇİMİ

Köpek atak eğitimi ağır yükleri ve saldırı olduğunu varsayar. Bu nedenle, saldırı çalışması için koşum, köpeğin gücünün etkisiyle yırtılmaması için maksimum sağlam olmalı, köpeği şok ve eğitim yüklerinden korumak için son derece konforlu ve güvenli olmalıdır.
Saldırı eğitimi için göğüslük profesyonel eğitim için tasarlanmıştır. Hakiki deri, saldırı çalışmaları için dayanıklı, zararsız ve güvenilir göğüs tasması üretmek için en iyi malzemedir.
Çalışan köpekler için belirlenmiş iki tür koşum vardır. Her ikisi de eğitim sırasında Bestseller! Malinois için tutamaklı kalın deri köpek göğüs tasmasıköpeğin göğsünü korumak için kalın ve yumuşak keçe astarlı göğüs plakalarına sahiptir.
İlk sunduğumuz saldırı eğitimi için deri göğüslük modeli küçük, orta ve büyük ırklara yöneliktir. 4 bedende üretilir ve genelde tüm köpekler için uygundur. Deri mükemmel işlenmiş ve hoş ve esnek hale getirmek için iyi yağlanmıştır. Deri kenarları sürtünmeyi önlemek için yuvarlatılmıştır. Sırt plakası ve boyun kayışları da göğüs plakasının yanı sıra keçe ile kaplıdır.
Göğüs tasması daha fazla dayanıklılık için dikilmiştirperçinlenmiştir ve kaynaklı nikel kaplama çelik donanıma sahiptir. Metal detaylar sağlam ve pasa karşı dayanıklıdır.
Deri göğüs tasması 4 noktadan ayarlanabilir. Bu, köpeğinizin bedenine her zaman mükemmel şekilde oturabileceği anlamına gelir. Köpeğe koşumu her taktığınızda bunu yapmanız gerekmez, çünkü onu saniyeler içinde takıp çıkarmanıza yardımcı olan hızlı serbest bırakma tokası vardır.
Sırt kısmındaki D halkasına gezdirme bağlanır. Her çeşit kanca için geniştir ve uygundur.
Bu koşum, seçiminize bağlı, siyah ve kahverengi renklerde üretilir. Ayrıca sırt kısmındaki tutamak da tercihe bağlı. Size köpek üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve onu yakalamanıza ve gerektiğinde yakın tutmanıza izin verir.
Saldırı koşumunAmstaff için Ekstra Dayanıklı Lüks Tasarımlı Deri Göğüs Tasmasıun ikinci modeli, orta büyüklükte, büyük ve dev köpekler için uygundur. Özel seçilmiş hakiki deridendir ve el yapımıdır. Mükemmel tasarlandı, yağlandı ve kenarları yuvarlatılmıştır. Koşumun kraliyet tasarımı herkesi şaşırtacak. Bu, ürünün üstün kalitesinden ve altın gibi parlayan pirinç donanımdan kaynaklanmaktadır. Metal detaylar sağlam, kaynaklı ve lüks görünümlüdür.
Dikkatli dikiş ve perçinleme bu göğüslüğü süper güçlü kılıyor. Üründe düzensiz dikişler veya düşük kaliteli perçinleme bulamazsınız. Her metal detay son derece parlak ve pürüzsüz.
Göğüs ve arka plakalar keçe ile astarlı. Gezdirme için D halkası, arka plakaya güvenilir bir şekilde dikilmiştir. Herhangi bir kancayı D-halkasına kolayca bağlayabilirsiniz.
Deri kayışların ve klasik tokaların yardımıyla göğüs tasması 4 noktadan ayarlanabilir. Hızlı çıkarılabilen toka köpek göğüs tasmasının kullanımını kolaylaştırır.
Renk (siyah veya kahverengi) ve tutamak seçimi (tutamaklı veya tutamaksız) vardır. Bu koşumu kullanırken köpeğiniz rahatsızlık veya herhangi bir cilt sorunu yaşamayacaktır!
Gördüğünüz gibi, bu koşumlar son derece güçlü ve dayanıklı, köpek dostu ve kullanışlıdır. Atak eğitimi için ikisi de uygun, ama seçim size bağlıdır.
Sorularınız varsa lütfen bize yazın info@fordogtrainers-turkey.com
Bizi takip edin https://www.instagram.com/fordogtrainers_turkiye/ https://www.facebook.com/groups/shoptasmalari/