SCHUTZHUND VE IPO KÖPEK EĞİTİM KULÜPLERİ

Schutzhund veya IPO, tüm dünyada popüler profesyonel bir köpek sporudur. Köpek hayranları, profesyonel eğitmenler ve IPO / Schutzhund köpeklerinin işleyicileri, Schutzhund / IPO köpek eğitim kulüpleri ve herkes, sayfamıza hoş geldiniz!
Müşterilerimiz çoğunlukla orta ve büyük köpek ırklarının, K9 Polis birimlerinin ve eğitim derneklerinin, K9 okulların işleyicileridir. Mağazamızda çok çeşitte köpek eğitim malzemeleri mevcuttur. Fordogtrainers yüksek kaliteli Schutzhund köpek eğitim araçları, ısırma kollukları, handler kıyafetleri, ısırma aparatları, takip, itaat ve koruma ekipmanları sunar.
Özellikle Schutzhund / IPO kulüpleri için özel indirimler sunuyoruz. Köpek eğitim kulüpleri ve toptan siparişler için toptan fiyatlar ve özel teklifler sunuyoruz.
Fordogtrainers şirketi, Kiev'de (Ukrayna) düzenlenen WUSV-2011 ve Steyr'de (Avusturya) WUSV-2012 Dünya Şampiyonası'nın resmi sponsoru oldu.
Ürünlerimiz Philadelphia'daki WUSV 2013'te sergiye sunuldı ve profesyonellerin övgülerini kazandı. Bu profesyoneller arasında tanınmış bir köpek eğitmeni Juergen (Jogi) Zank da vardı.
Sponsor olduğumuz kulüplerin ve bireysel eğitmenlerin listesi aşağıdadır. Liste sürekli yenileniyor.
Team A&G Club, Antalya - 2 Antalya Cup 2018
Team A&G Club, Antalya, 2 Antalya Cup
Team A&G Club, Antalya – Roman Rauner IPO Workshop 2018
Team A&G Club, Antalya, Roman Rauner IPO Workshop
Saygın Yalvaç, İzmit - Kıf Slivri Yarışması 2018
Saygın Yalvaç, İzmit - Kıf Slivri Yarışması
DoraK9, İstanbul
DoraK9, İstanbul
Roman Rauner, Avusturya - RSV 2000 Şampiyonluğu 2018
Roman Rauner, Avusturya, RSV 2000 Şampiyonluğu