Tek Katlı mı yoksa Çift Katlı Kalın Deri Köpek Boyun Tasması seç

Boyun tasması, her köpek için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Bir ve iki katlı deri köpek tasması vardır. Evcil dostunuz için en iyi köpek boyun tasması hangisidir?
Malinois için çok fonksiyonlu hakiki deri boyun tasması 40 mmTek katlı deri boyun tasması günlük köpek yürüyüşü ve eğitimi için hizmet eder. Köpeğe konfor sağlayan yumuşak, hakiki deriden üretilmiştir, ancak gerilmeyecek veya yıpranmayacak kadar dayanıklıdır. Köpek bu kayışı asla çıkarmaz. Deri kayış güçlü, ancak sert değil. Esnektir, rahattır ve köpeğin boynunu rahatsız etmez.
Doğal deri, köpekte tahrişe, kaşıntıya veya alerjiye neden olmaz. Ayrıca, herhangi bir rahatsızlığı önlemek için kayışın kenarları yuvarlatılmıştır. Makine dikişleri de yoktur. Bu boyun tasmasının klasik tasarımı ve genişliği orta ve büyük ırklara uygun olmasını sağlar.
Tokanın yardımıyla boyutu ayarlamak için tasmada 5 delik vardır. Aksesuarın siyah, kahverengi veya taba rengi mevcuttur. Boyun tasması basit ama zariftir. Profesyonel işçilik ve yüksek kaliteli malzemeler, ürünün uzun süreli kullanımını sağlar ve rahatlığı köpeğinize iyi bir ruh hali getirecektir!
2 katlı deri köpek boyun tasması dayanılkı ve ekstra sağlamdır. İki kat deri özel olarak seçilir, Çift katlı deri köpek boyun tasması 45 mmmükemmel şekilde işlenir, yağlanır ve güvenilir şekilde birbirine yapıştırılır ve dikilir. O geniş ve masiftir ve güçlü orta ve büyük ırklara uygundur.
Böyle bir kayış, köpeği güvenle ve zarar vermeden kontrol etmek için, yüksek dayanıklılığı ve optimal genişliğinden dolayı ajitasyon eğitimi için yaygın olarak kullanılır.
Boyun tasmasının kenarları ve diğer detayları pürüzsüzdür. Deri esnek, ancak yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Dikkatlice dikilir, dikişler düzgün ve sağlamdır. Tasmanın bir diğer önemli özelliği de - tokanın iç kısmına yerleştirilmiş olan kürk koruyucu plakadır. Köpeğin cildini aşınma ve hasarlardan korur.
Boyun tasması siyah ve kahverengi renklerde üretilmektedir. Deri kayış üzerindeki 5 delik, tasmanın boyutunu ayarlamak için hizmet eder. Bunu geleneksel toka ile kolayca yapabilirsiniz.
İki kat deri köpek boyun tasmasını sadece saldırı çalışması için değil, çeşitli eğitim ve güvenli köpek yürüyüşü için de kullanabilirsiniz. Güçlü köpeğiniz bu kayış ile her zaman güvenli kontrol altında olacak!
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.