Tutamaklı mı yoksa tutamaksız göğüs tasmasına ihtiyacınız var?

Her göğüs tasması tutamakla üretilmez, çünkü köpek ırkı ve göğüslüğün kullanım amacına bağlıdır. Göğüs tasması, her şeyden önce güvenli köpek kullanımı için hizmet eder. Köpeğin boynunu incitmez ve vücudu boyunca yükleri eşit olarak dağıtırsa, boynuna zarar vermez. Köpek göğüs tasmaları, köpek yürüyüşü, eğitim, spor ve iş için vazgeçilmez bir ekipmandır. Köpeğiniz için tutamaklı mı yoksa tutamaksız daha uygun olacağını bulalım.
K9 eğitim ve çalışma için tutamaklı naylon çekiş tasmasıTutamaklı köpek göğüs tasması, evcil dostunuz üzerinde ek kontrol sağlar. Bu tür bir göğüslük güçlü ve aktif köpekler için, gezdirme tasmasını çekiştiren, diğer hayvanlara ve insanlara karşı saldıran, çok meraklı ve bazı davranışsal sorunları olan köpekler için mükemmeldir.
Tutamak, gerektiğinde köpeği durdurmaya ve istenmeyen, ve hatta tehlikeli durumları önlemeye yardımcı olur.
Köpeği her an size yakın tutabileceksiniz. Dahası, tutamak köpeğinizle güvenli bir şekilde yoldan geçmeye yardımcı olacaktır.
Tutamaklı göğüs tasması ayrıca saldırı, ajitasyon ve koruma eğitimi alan köpekler için tasarlanmıştır.
Tutamak göğüs tasmasının arkasına yerleştirilir. Güvenilir şekilde dikilir ve en ağır yüklerde bile kopmaz. Tutamak dayanıklıdır, ancak kullanımda çok kolaydır. Elinize zarar vermeyecek. Tutamağın ergonomik tasarımı rahat kullanım sağlar.
Köpeğinizin güvenle kontrol edilmesi gerekiyorsa, tutamak ile göğüs tasmasını seçinDevriye, eğitim ve günlük kullanım için deri köpek göğüs tasması.
Bir tutamaksız göğüs tasması sakin, iyi eğitimli ve iyi huylu köpekler için uygundur. Bu tür göğüs tasmaları, size bir kerede itaat eden ve anlayan düzgün huylu köpekler içindir. Tutamaksız göğüs tasmaları küçük köpekler ve yavrular için idealdir. Göğüslüğün kendisi küçük bir köpeği güvenilir bir şekilde kontrol etmek için yeterli olacaktır.
Orta ve büyük köpekler için tutamaksız göğüslük te kullanabilirsiniz. Günlük aktiviteler ve çeşitli eğitim, spor ve iş için de iyidir.
Her iki göğüslük seçili kalitede ve düşünülmüş tasarımlıdır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.