Velcro Etiketli Köpek Göğüs Tasmasını Seçin

Köpeğinizin aktivitesini tanımlamanız mı gerekiyor? Velcro etiketli bir köpek göğüs tasması size yardımcı olacaktır! Seçiminize bağlı, etiketlere sahip en işlevsel iki model göğüs tasması vardır. Bunlar yırtılmaya, esnemeye ve suya dayanıklı naylondan yapılmıştır ve çeşitli köpek aktiviteleri için uygundur.
K9 eğitim ve çalışma için tutamaklı naylon çekiş tasmasıİlk model, yürüyüş, eğitim, spor, servis çalışması ve ağırlık çekmede kullanılan çok işlevli bir göğüslüktür. Hafif ve son derece dayanıklıdır. Göğüs tasması geniş ve güçlü naylon kayışlardan oluşur. Dikişler düz ve güvenilir. Göbek kayışı, göğüslüğü köpeğinizin bedenine mükemmel uyacak şekilde ayarlanabilir. Göbek kayışı çıkarılabilir. Çekme işlemi sırasında ekipmana daha iyi işlevsellik ve köpeğe konfor sağlar. Hızlı çıkarılabilen toka yardımıyla çıkartabilirsiniz.
Her iki tarafta da fonksiyonel etiketleri var. Göğüs tasmasına cırt cırt ile sabitlenir. Beyaz renk harfler, herhangi bir ışık koşulunda siyah üzerinde çok iyi görülebilir. Etiketler farklı çeşiterde mevcuttur ve bir çift uygun olanı seçebilirsiniz.
Göğüs tasması dört adet paslanmaya dayanıklı ve sağlam nikel kaplamalı çelik halka ile donatılmıştır. İki yan D-halkası kasları geliştirmeye hizmet eder. Göğüs kayışındaki D halkası köpeği çekiştirmeye karşı yumuşak ve doğal bir şekilde durdurmak için yardımcı olacaktır. Köpeğin boynuna ve boğazına baskı yapmadan, gezdirmeyi çekince size doğru yönlendirilir. Tutamaktaki halka gezdirme tasmasını sabitlemek içindir. Tutamak güçlü, ancak güvenli ve tutuşu kolaydır.
Bu göğüs tasmasının kullanımı kolaydır. Hızlı sebest bırakma tokası sayesinde köpeği çalışmaya sorunsuz hazırlayabilirsiniz. Tokalar kalıplanmış plastikten yapılmıştır. Onlar kullanımda sağlam ve pratik. Bu göğüs tasması - günlük kullanım için mükemmel bir ekipman!
İkinci model, köpeğinizin karanlıkta fark edilir olmasını sağlayacaktır. Göğüs kayışında, köpeğiDoberman için reflektörlü ve fonksiyonel etiketli naylon göğüs tasması geceleri güvenle taşımanızı sağlayan bir yansıtıcı bant bulunmaktadır. Bu göğüslük, günlük yürüyüşten K9 ve polis çalışmalarından herhangi bir etkinlik için kullanılır. Göğüs tasması ayrıca iş ve fiziksel gelişim için de uygundur.
Köpek göğüs tasmasındaki velcro etiketler, dört ayaklı arkadaşınızın aktivitelerini gösterecektir. Göğüs tasmasının ultra hafif olması, onu köpek için çok rahat yapar. Ergonomik üst tutamak ile birlikte kullanışlı tasarım, köpeğin tam kontrolünü sağlar.
Geniş naylon kayışlar köpeğin cildi için sağlam ve güvenlidir. Aşındırmayacak veya kesmeyeceklerdir. Göbek kayışı ayarlanabilir. Göğüs tasması, ekstra mukavemet için dikkatli bir şekilde dikilmiştir ve kaynaklı nikel kaplamalı üç D-halka ile donatılmıştır. Zamanla kırılmayacaklar ya da paslanmayacaklar. Yan D-halkaları, fiziksel eğitim sırasında ağırlık bağlamak içindir, sırt kısımındaki ise, gezdirme tasması içindir.
Büyük arka plaka, göğüs tasmasına maksimum rahatlık sağlar. Hızlı serbest bırakma plastik toka, zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve saniyeler içinde köpeğin göğüs tasmasını takmanıza yardımcı olur. Bu ürün köpeğinizin günlük aktiviteleri için mükemmeldir!
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize yazın.