Yürüyüş sırasında köpek nasıl yönlendirilir?

Köpeğinizi gezdirme tasması ile gezdirdiğinizde, unutmayın ki, tasma ipte oyuncak araba gibi, köpeği çekmek için tasarlanmamıştır.
Köpek gezdirme tasması, evcil dostunuzu serbest bırakmanın yasak olduğu yerlerde bir tutma ekipmanıdır. Tasma, kendini güvenli ve rahat hissetmek için köpeğe yeterince özgülrük sağlamalıdır. Bu nedenle, köpeğin davranışını düzenlemek için basit iletişim sinyallerini kullanmalısınız. Örneğin, köpeğinizi, ayağınızı yere çırparak size gelmesi için çağırın. Köpek geldiğinde, ileri gitmeye devam edin.
Tüm köpek ırkları için dayanıklı naylon göğüs tasması
Köpek çok zeki bir hayvandır. Ona sokak durumuna adapte olma şansı vermelisiniz. Köpek, insanlar veya bebek arabaları geçtiğinde, strese maruz kalmadan, sahibinin komutlarını, düzeltmelerini ve desteğini hissettiğinde uygun şekilde davranmayı öğrenecektir. Köpek, gürültülü olsa bile, arabaların tehlikeli olmadığını anlamaya başlar (kaldırıma ne zaman çıkması gerektiğini).
Köpeğinizin gezdirme ile yürürken rahat hissetmesini istiyorsanız, köpek göğüs tasması güvenilir yardımcınız olacaktır.
Köpek için göğüs tasmasının avantajları şunlar: bir boyun tasması gibi gezdirmeyi çektiğinde köpeği boğmaz, yükü köpeğin vücuduna dağıtacak ve evcil dostunuzu güvenilir kontrol altında almanıza yardımcı olacaktır.
İnternet mağazamızdan köpeğiniz için uygun göğüs tasması ve gezdirme tasması seçebilirsiniz.